У Житомирі пройде свято “Залицяння до весни”

У Житомирі проведуть свято проводу зими та зустрічі весни, яке відбудеться з 29 лютого по 1 березня. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Протягом цього періоду з десятої ранку до восьмої вечора у Гідропарку будуть за традицією проходити народні гулянні, атакож будуть розміщені цікаві локації для дітей та відбудуться розважальні цікаві заходи для дорослих. 

Відповідне рішення про проведення святкування було прийнято на засіданні виконкому Житомирської міської ради. 

За словами начальниці управління культури Ілони Колодій, на святі буде багато різних цікавих локацій. Житомиряни зможуть ознайомитись з виставками майстрів декоративно-прикладного мистецтва, відвідати ярмарок, де будуть торгувати продовольчими та непродовольчими товарами, а також можна буде поїсти на багаточисельних фудзонах. Для дітей будуть розміщенні казкові фотозони та лабіринти з сіна, проведені майстер-класи з народного мистецтва. Також пройдуть показові виступи спортивних клубів міста. 

На вході до Гідропарку містян та гостей міста будуть зустрічати аніматори та запрошувати на частування млинцями. Крім цього, буде працювати польова кухня, де можна буде безкоштовно випити чаю або з’їсти картоплі. 

Як розповіла Колодій, основним днем свята стане 1 березня, коли на центральній сцені біля адміністративної будівлі гідропарку буде проходити святковий концерт. У ньому візьмуть участь творчі колективи Житомирщини.

За програмою, 29 лютого буде проходити ярмарок, виставки, майстер-класи, частування млинцями. Народні обряди проведуть вже другого дня. Відбудеться театралізована хода та буде спалено Солом’яне опудало Зими. На концерті виступить гурт “Чіп”, свою майстерність у володінні різними видами зброї покаже козацький вишкіл “Стрибожі правнуки”

Comments

.,.,.,.