Євробачення проведуть 16 травня онлайн

Організаторами Євробачення було оприлюднено дату проведення концерту. Виконавці будуть виступати онлайн 16 травня. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Розпочнеться дійство о 22 годині за київським часом. 

Як ми знаємо, проведення Євробачення-2020 було скасовано і перенесено на 2021 рік. Але оргкомітет вирішив зробити радість для прихильників та підтримати всіх учасників, які боролися цього року у Національних відборах. Організатори запропонували новий формат, а саме альтернативне шоу, яке покажуть у травні під назвою “Євробачення: Європа світить світлом”.

У новому форматі Євробачення все буде трохи по іншому, ніж ми всі звикли. Не буде змагання учасників за перемогу, а конкурсанти будуть співати свої пісні. Також візьмуть участь ті, хто перемогли у конкурсі у минулі роки. Крім цього, в шоу будуть задіяні переможці українського Національного відбору гурт Go_A. Можна буде почути в їх виконанні власну пісню та кавер хіта Євробачення. Ведучими шоу стануть ведучі з Нідерландів Шантал Янцен, Едсілія Ромблі та Ян Сміт. Заплановано, що тривалість прямої трансляції складатиме близько двох годин. Це все організатори роблять для того, щоб у такий складний час подарувати людям свято та надію на краще, донести до кожної домівки позитивні емоції. 

Онлайн-трансляція буде відбуватись на офіційній сторінці Євробачення в YouTube. Також мати можливість показувати шоу буде у суспільних мовників різних країн. Організатори пообіцяли пізніше надати більш детальну інформацію.

Нагадаємо, що кожного року проводиться пісенний конкурс Євробачення. У цьому році він мав бути 12 травня та проходити у Роттердамі, але його скасували організатори через поширення коронавірусної інфекції. Те, що конкурс було скасовано, відбулося вперше за за 65-річну історію його існування.

Comments

.,.,.,.