Житомир долучився до акції “Стоп культурний карантин”

Двадцять великих українських міст, у тому числі і Житомир, 12 травня взяли участь в акції “Стоп культурний карантин”, метою якої було привернути увагу до індустрії культури та її труднощів, які були викликані карантинними обмеженнями. Далі розкаже “Житомир Тренд”

О 22-00 у кожному місті були спрямовані у небо промені світла. У Житомирії їх спрямували з “Місцевого Навколокультурного Простору”, який розташований у провулку Скорульського. Учасники акції розповіли, що вони спрямували промені в небо з надією, що їх почують, тому що в креативних індустріях задіяні сотні людей, які є техніками та інженерами, режисерами та артистами, і ніхто не знає як надовго їм затягувати паски. 

Учасники заходу зазначають, що план виходу з карантину розробляли для всіх напрямків життя, але не для культурного. Творче об’єднання “По цимбалам” Житомир не є винятком, тому вони разом з усією країною, ставлять Уряду та місцевій владі вимогу озвучити план виходу з карантину для культурних та креативних індустрій, як це вже зробили для інших напрямків діяльності людини. Вони заявляють, що готові до того, щоб витримувати обмеження, але треба розуміти план дій. Треба розуміти власне завтра, бо для когось його може просто не бути. 

Comments

.,.,.,.