Житомирський «Електровимірювач» – лабораторія звуку

Жителі Житомира спостерігатимуть, як частина території заводу «Електровимірювач» з 30 липня по 9 серпня стане справжньою лабораторією звуку. Детальніше про це розповість Житомир Тренд.

Лабораторія звуку

16 електронних музикантів на території заводу «Електровимірювач» використали даний майданчик для вивчення етапів створення музичної техніки. Вони шукають можливості не тільки для створення, але й для синтезу звуків. Талановиті музиканти діляться своїм досвідом один з одним, навчаючись таким чином.

Андрій Чибуровський, котрий є директором підприємства ділиться інформацією стосовно початку створення лабораторії звуку. За його словами, завдяки мінімальним фінансовим вкладенням та ентузіазму небайдужих процес розпочато.

Варто відмітити, що дана тема дійсно цікава містянам, вони долучилися та бажають розвивати щось нове. Андрій Чибуровський зазначає, що підприємство «Електровимірювач» знаходиться не в кращому стані. Саме тому для покращень додалося небайдуже населення Житомира.

Підприємство «Електровимірювач»

З 30 липня талановиті 16 музикантів не тільки працюють, але й живуть на території закладу. Можна вже поділитися досягненнями: частину приміщень вдалося переобладнати для проведення майстер-класів, лекцій та воркшопів.

Андрій Чибуровський розповідає, що раніше в даних приміщеннях знаходилася лабораторія, все було занедбане, в дуже поганому стані. Вдалося розчистити територію, вже в другій половині дня розпочнуться, за словами директора підприємства, майстер-класи з паяння електронних інструментів. Проходять також майстер-класи по тому, як можна моделювати звуки в електронних іграшках. Це цікаві теми, вони знаходять відгук в серцях містян. Таким чином, можна вивчати щось нове, чи незвичайне.

Ідея створення

Варто відмітити, що ідея створення «лабораторії звуку» з’явилася давно. Настав час реалізувати задумане. В даному місці талановиті музиканти будуть вивчати, конструювати музичні інструменти, створюючи щось своє, неповторне. Це поєднання винахідливості та інтелекту. Директор заводу «Електровимірювач» переконаний, що можна таким чином створити необхідну інфраструктуру для винахідників. Є можливість в стінах закладу отримати обладнання, експертизу, необхідну допомогу в юридичному, виробничому, чи маркетинговому плані.

Винахідники в лабораторії звуку зможуть зробити прототип, протестувати його, після чого думати над наступним етапом – реалізацією, виводом на ринок. Важливими також постануть питання того, як виробляти той чи інший виріб, як на цьому заробляти.

Організатори музичної резиденції зазначають, що основною метою є створення постійно діючої лабораторії звуку в нашому місті. Співорганізатором є Саша Долгий, котрий зазначає, наскільки було б добре, якби результати резиденції закріпилися. Цілями є створення якісних інструментів, приладів, котрими зможуть користуватися музиканти.

Музична резиденція завершиться 9 серпня. Якщо дозволять умови карантину, містяни зможуть очікувати на виступи музикантів.

Лабораторія звуку

Comments

.,.,.,.