Музичний чемпіонат ЕММА 2020 в Житомирі

Жителі міста у вересні цього року зможуть відвідати музичний чемпіонат «ЕММА 2020». Близько 50 авто зі всієї країни будуть демонструвати свої переваги. Детальніше про подію розповість Житомир Тренд.

Чемпіонат України з автозвуку та тюнінгу

12 вересня проходитиме масштабний захід у Житомирі. Це традиційне свято для міста. Василь Кравчук зазначає, що в Житомирі чемпіонат не проводили чималий проміжок часу саме через пандемію. Натомість, за словами директора Житомирського обласного туристичного інформаційного центру, в Харкові, Києві, Дніпрі вже відбулося п’ять етапів змагань.

Білоруси, поляки не зможуть цього року відвідати захід. Натомість українці цього року зможуть позмагатися, показати свої вміння в багатьох модерних проєктах.

Чемпіонат минулого 2019 року

Минулого року 29 червня з 10:00 до 18:00 в Житомирі проходив масштабний захід ТЦ «Метро». Було представлено близько 70 тюнінгованих автомобілів з України, Європи. Завітали на чемпіонат гості з України, та навіть гості з –за кордону. Насичена розважальна програма, конкурси, зона барбекю допомагали в створенні відповідного настрою. Переможці конкурсів отримували подарунки – новинки в світі електроніки для тюнінгу автомобіля.

Керівник ЕММА Україна Борис Тіщенко ділився з житомирянами деталями свята. Він зазначав, що традиційно містян очікують сотні децибелів якісного звуку, найкрутіші автівки України. Учасники змагаються в таких категоріях, як якість звуку, тюнінг та звуковий тиск. За словами керівника чемпіонату, є близько 25 класів у різних категоріях.

Борис Тіщенко також зазначив, що вибір нашого міста Житомира не є випадковим рішенням. За його словами, це гостинне місто, з такими ж привітними жителями. Саме тому організатори намагаються привезти сюди кращі авто. Нагадаємо, в 2018 році (перший рік проведення чемпіонату) локацією для проведення масштабного заходу стала набережна у парку Гагаріна. На захід з’їхалося близько пів сотні учасників з різних куточків України та гості з-за кордону. Всі вони з радістю приєдналися, хто в якості учасників, а інші в якості гостей.

Подарунки

Партнери та спонсори чемпіонату пропонують традиційні кубки, цінні призи для переможців. Мова йде про автомагнітоли, акустичні системи, шумоізоляцію, віброізоляцію, аксесуари, проводи, автохолодильники. В 2019 році вартість призового фонду в Житомирі перевищила 100000 гривень.

Керівник чемпіонату також поділився вартістю найдорожчої автівки, котра брала участь в ЕММІ. Вартість авто Hummer H2 Luois Vuitton Edition перевищила 300000 євро.

Житомиряни надіються, що цього року свято пройде на такому ж високому рівні. Вже втретє наше місто обирають місцем для проведення чемпіонату України з автозвуку та тюнінгу.

Варто відмітити, що це найбільш масштабна подія осені. Житомиряни з нетерпінням чекають драйву, яскравих емоцій, котрі завжди отримуєш після такого заходу. 12 вересня жителі Житомира мають змогу прийти та особисто переконатися в йому.

Музичний чемпіонат

Comments

.,.,.,.