Житомирський драмтеатр відкриває театральний сезон

21-22 серпня Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім.І.Кочерги відкриває 77 театральний сезон. Вистави проходитимуть навіть і на вулиці.

Далі розкаже “Житомир Тренд”

В адміністрації театру повідомили про те, що не дивлячись на пандемію та всі інші негаразди, театр буде. Це означає, що все буде у всіх добре, тому що житомирський театр приймає всі виклики сьогодення та вже розширив існуючий сценічний простір. 

Новий театральний сезон планують розпочати виставою “Дарагой тавариш Б-г” за твором Анатолія Крима “Лист Богу”. За словами головного режисера театру Наталії Тимошкіної, назва у вистави трохи інша від оповідання Анатолія Крима, звучить вона таким собі суржиком. Це тому, що у виставі показані дві культури – українська та єврейська, люди мешкають в одному містечку та їх долі пересікаються одна з одною. Режисер розповідає, що у виставі багато емоцій, тому глядача вони тримають протягом всього часу. У виставі переплелися комедія та трагедія та вона є важкою у плані акторської гри, тому що в акторів немає багато часу, щоб зробити перехід з одного психологічного стану в інший. В одному місці, глядач може заплакати, а вже через мить буде посміхатись. 

Як розповів актор Віталій Рогуцький, людина пережила трагедію, у нього загинула сім’я. Коли закінчилась війна, він починає приходити до тями, знову стає людиною. У нього серйозна душевна травма, яка залишиться назавжди, але він починає жити далі. 

У прем’єрний тиждень глядачі зможуть побачити нові сценічні локації, а саме завітати до арт-майстерні Аліни Далініної, де можна побачити виставу “Зовсім інші” та у мистецький дворик театру, де актори покажуть виставу “Кайдашева сім’я”. У театрі говорять, що це нові виклики для них, тому що вуличні вистави це інша специфіка, у них інші технічні та адміністративні моменти. 

Розпочнеться театральний сезон о 19099 21 та 22 серпня на основній театральній сцені.

Comments

.,.,.,.