Сьогодні, 14 січня, більше 100 талановитим дітям Житомирської області були вручені  відзнаки за їх досягнення від голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича.

Далі розкаже «Житомир Тренд» з посиланням на Житомир.info.

Серед школярів переможці та лауреати всеукраїнських, міжнародних мистецьких конкурсів та фестивалів. Юних талантів було запрошено на безкоштовний кінопоказ, а також для них провели екскурсію у сесійній залі держадміністрації та вручили солодкі подарунки.

За словами заступниці начальника управління культури та туризму Житомирської ОДА Світлани Ярмолицької, були надіслані листи у всі райони області, у яких відбирали талановитих школярів. Вони подали свої кандидатури, а ми їх відбирали. Учасники відбору брали участь у різноманітних фестивалях та конкурсах.

«Ми зробили їм екскурсію у сесійну залу, вони мали змогу посидіти на тих кріслах, де сидять депутати, мали змогу виступити, для них це дійство», - розповіла Ярмолицька.

Як розказала школярка Світлана Деревянко, вона займається дуже довго вокалом, часто бере участь у конкурсах та концертах. Дівчина часто виступає у різних концертних програмах, на відкритті різноманітних заходів та конкурсах. Вона щаслива, що може долучитися до розвитку культури Житомирщини.

Гурт «Веретенце» з Андрушівського району теж завітав до обласного центру. Їх керівник Неля Виставкіна розказала, що минулий рік для них видався дуже насиченим. У гурті 8 дітей, це вже другий склад колективу. Створено гурт у 2007 році. Колектив має у своєму активі багато перемог, зокрема у країнах Європи.

«Ми – переможці Всеукраїнського конкурсу «Соловейко України». А також останній раз були на конкурсі імені Козловського, який відбувався в селищі Мар’янівка Київської області і також там здобули перемогу», - говорить Виставкіна.

Захід завершився  відвідуванням талановитою молоддю Музею космонавтики.

Коментарі