Для юних талантів Житомирщини провели безкоштовний кінопоказ та екскурсію

Сьогодні, 14 січня, більше 100 талановитим дітям Житомирської області були вручені  відзнаки за їх досягнення від голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича.

Далі розкаже «Житомир Тренд» з посиланням на Житомир.info.

Серед школярів переможці та лауреати всеукраїнських, міжнародних мистецьких конкурсів та фестивалів. Юних талантів було запрошено на безкоштовний кінопоказ, а також для них провели екскурсію у сесійній залі держадміністрації та вручили солодкі подарунки.

За словами заступниці начальника управління культури та туризму Житомирської ОДА Світлани Ярмолицької, були надіслані листи у всі райони області, у яких відбирали талановитих школярів. Вони подали свої кандидатури, а ми їх відбирали. Учасники відбору брали участь у різноманітних фестивалях та конкурсах.

«Ми зробили їм екскурсію у сесійну залу, вони мали змогу посидіти на тих кріслах, де сидять депутати, мали змогу виступити, для них це дійство», – розповіла Ярмолицька.

Як розказала школярка Світлана Дерев’янко, вона займається дуже довго вокалом, часто бере участь у конкурсах та концертах. Дівчина часто виступає у різних концертних програмах, на відкритті різноманітних заходів та конкурсах. Вона щаслива, що може долучитися до розвитку культури Житомирщини.

Гурт «Веретенце» з Андрушівського району теж завітав до обласного центру. Їх керівник Неля Виставкіна розказала, що минулий рік для них видався дуже насиченим. У гурті 8 дітей, це вже другий склад колективу. Створено гурт у 2007 році. Колектив має у своєму активі багато перемог, зокрема у країнах Європи.

«Ми – переможці Всеукраїнського конкурсу «Соловейко України». А також останній раз були на конкурсі імені Козловського, який відбувався в селищі Мар’янівка Київської області і також там здобули перемогу», – говорить Виставкіна.

Захід завершився  відвідуванням талановитою молоддю Музею космонавтики.

Comments

.,.,.,.