У Житомирі уругвайці знімають документальний фільм

Україна – це не тільки війна на Донбасі та Чорнобильська трагедія. Саме так вважають представники Уругваю, які знімають документальне кіно в Україні.  Далі розкаже «Житомир Тренд»

Група активістів із далекого Уругваю у рамках реалізації міжнародного гранту знімають низку документальних фільмів про особливості життя у різних країнах. Саме учасниками цього міжнародного проекту стали співробітники Житомирського державного технологічного університету.

Черговою країною зйомок стала Україна. За словами уругвайців, за кордоном у багатьох людей наша держава викликає асоціації із бойовими  діями на Сході та Чорнобильською трагедією. Активісти уругвайської знімальної групи хочуть у своєму документальному фільмі довести світовому суспільству, що, окрім проблем Україна – це прекрасна природа, величезні ресурси, активне громадянське суспільство. А також те, що в Україні стрімко розвивається економіка, наука та культура, вона не є закритою країною  та активно бере участь у міжнародних проектах.

Великим позитивом є те, що окрім різноманітних українських організацій, з якими співпрацюють уругвайські активісти, вони також захотіли побувати у ЖДТУ, який є реальним флагманом розвитку науки та освіти у Житомирській області.

Уругвайці цікавилися під час спільної зустрічі заходами, які проводяться в університеті, які є плани та перспективи розвитку ВНЗ, побували у лабораторії робототехніки та радіоекологічній лабораторії.

А також змогли поспілкувалися з молодими науковими співробітниками ЖДТУ про те, які наукові напрямки розвиваються в університеті.

Але самим головним, що зацікавило закордонних гостей, було те, яким хоче бачити наша молодь майбутнє України, які перспективи розвитку держави і чи вважають українці свої можливості рівними з можливостями громадян інших країн світу.

Comments

.,.,.,.