У Житомирі покажуть фільм «Моне: магія води та світла»

Завтра, 16 січня житомирян та гостей нашого міста запрошують переглянути документальний фільм «Моне: магія води та світла». Далі розкаже «Житомир Тренд».

Показ цього фільму відбудеться у приміщенні кінотеатру ім. Івана Франка. Організатором заходу є  Житомирський коледж  культури і мистецтв ім. Івана Огієнка.  Фільм італійського виробництва  розказує про видатного французького художника Клода Моне та озвучений українською мовою. Ця  документальна  кінострічка  триває півтори години та була зроблена компанією  Nexo Digital  у 2018 році.

«Моне: магія води та світла»

Магічні якості світла та води  творять дива. Кінофільм «Моне: магія води та світла» дає нам змогу  доторкнутися до історії створення найвідомішого циклу шедеврів основоположника імпресіонізму.

На той час Франція була скалічена війною, і саме тоді Моне назавжди змінив живопис. Пізніше всі зрозуміють, що роботи художника стануть надбанням всього світу, а не тільки Франції.

Моне стає справжнім символом миру,  надії та супротиву для кожного, хто зіткнувся із жорстокістю війни.

Стрічка розповість глядачам про справжню одержимість водою та світлом, яку художник  трансформував у магію, а вже після показав  на своїх картинах. Також можна буде дізнатися про магічне вміння Моне переносити на полотно власне  бачення форми  та об’єктів такими, якими  їх ще ніхто ніколи не бачив.

За допомогою цієї документальної стрічки ми можемо поглянути на роботи художника під незвичним кутом та познайомитися ближче з його найкращими картинами, які знаходяться у світових музеях.

Поринути у світ одного з найкращих художників світу можна буде 16 січня о 17-30 у кінотеатрі ім. Івана Франка за адресою м. Житомир, вул. Михайлівська 10а

Довідка

Оскар-Клод Моне (1840-1926) – французький живописець, один із засновників імпресіонізму. На честь Моне названий кратер на Меркурії та астероїд 6676Моне.

Comments

.,.,.,.