Балет «Діти ночі-2» з Катериною Кухар у Житомирі

23 листопада 2020 року о 19:00 в Драматичному Театрі імені І. Кочерги відбудеться світова прем’єра балету «Діти ночі-2». Для житомирян буде виступати Київський театр національної опери та балету України. Балет на дві дії з народною артисткою України Катериною Кухар та заслуженим артистом України Олександром Стояновим. Детальніше про культурну подію розповість Житомир Тренд.

«Діти ночі-2»

Прем’єра балету відбулася у Національній опері України ще 17 березня 2018 року, хореографія та постановка від Олександра Абдукарімова. Він близько двох років обдумував тонкощі балету, креативні світлові рішення, шукав гармонійну музичну компіляцію.

Цікаво, що балет на дві дії створювався спеціально для подружжя, зірок українського балету Катерини Кухар та Олександра Стоянова.

В постановці гармонічно поєднані декорації, котрі виконані в готичному стилі та сучасна хореографія. У виставі йде розповідь про міфічних істот, більш відомих, як андрогіни. Глядач спостерігає за істотами, котрі колись мали дві пари рук, ніг, два обличчя на одній голові. Вони вважали, що наймогутніші, найкрасивіші істоти з можливих, прирівнювали себе до Бога. В історії розповідається, що саме за це міфічні істоти були покарані та поділені на дві частини – на чоловіка та жінку. З тих часів одна половинка шукає іншу. Завдяки цій легенді з’явилася фраза «знайти свою половинку».

Андрогіни в балеті представлені як вже розділені люди, між двома половинками з’явилася слабкість. Це різнобарв’я емоцій, пристрасті та спокуси, цілий ряд негативних емоцій. Вони можуть роз’єднати половинки навіки, але витримавши випробування, вони можуть залишитися разом, вийти на інший рівень відносин.

Саме про це вистава, глядач поринає в дивовижну атмосферу, спостерігає за тим, як танцюють Олександр та Катерина. Партії були створені спеціально для них, адже тільки ці виконавці можуть бути такими звіриними, демонічними і різкими в даному спектаклі.

В балеті глядач спостерігатиме за коханням, котре здатне витримати будь-які випробування. Це про спокуси, неймовірні пристрасті, котрі оточують кожного дня нас.

Вартість квитків

Житомиряни мають змогу придбати квитки від 200 до 500 гривень: балкон, бокові частини – 200-250 гривень, центральна частина 280 гривень, амфітеатр 300 – 350 гривень; партер 450-500 гривень.

Квитки ще можна придбати в онлайн-режимі, або ж стаціонарно. Наразі Житомир знаходиться в червоній зоні з відповідними карантинними обмеженнями. Журналіст Житомир Тренд поспілкувався з представником «Karabas Region»:

«Квитки знаходяться у вільному доступі, досі є вільні місця, житомиряни ще мають змогу придбати квитки. При здійсненні замовлення через офіційного представника +380960020707 містяни у випадку відміни вистави 100% отримають свої кошти. Якщо здійснювати покупку квитків онлайн, гроші також повернуть, але доведеться довше чекати».

Тож житомирянам варто поквапитися, адже вільних місць залишається все менше. Балет «Діти ночі-2» чекає свого глядача.

Кухар

Comments

.,.,.,.