«Білосніжка і сім гномів» з Катериною Кухар та Олександром Стояновим в Житомирі

Житомирян знову порадує своїм приїздом зіркова прима-балерина. Мова йде про виставу, котра відбудеться 30 травня в Драмтеатрі. Детальніше про балетну постановку, котра вже стала відомою за межами України, розповість Житомир Тренд.

Балет «Білосніжка»

Балетна постанова за участю зіркового подружжя Катерини Кухар та Олександра Стоянова оформлена в стилістиці казкового, всім відомого Діснея. За основу взята відома казка братів Грімм. Глядач перенесеться в неймовірну атмосферу, доповнену високою майстерністю акторів, декораціями та яскравими костюмами.

Красива, відома всім історія зі щасливим кінцем, точно сподобається, як юним глядачам, так і дорослим. Приємно здивують і нотку гумору, котрі також присутні у постановці.

Катерина Кухар майстерно виконує партію Білосніжки, а її чоловік – роль принца. Легкі підтримки, нотки кохання роблять балет дійсно казковим. Глядачі з багатьох міст Франції уже встигли оцінити майстерність акторів, бурхливими відгуками відмітили виставу.

Гастролі

Балетну постанову показують по багатьом містам України. Після Житомира, наприклад, «Білосніжку і сім гномів» будуть показувати в Києві, в МЦКМ (Жовтневий палац). Варто додати, що вартість квитків починається також від 150 гривень, а найдорожчі квитки обійдуться жителям столиці в 590 гривень.

Квитки онлайн

Неймовірна вистава відбудеться 30 травня о 16:00 в Драмтеатрі. Це варто побачити на власні очі. Житомиряни зможуть приєднатися, таким чином, до високого мистецтва.

Глядачі мають змогу придбати квитки безпосередньо у касі театру, або онлайн. За довідкою можна звернутися за телефоном: 47-33-88. В продажу залишилося близько 470 квитків, тому варто поспішити. Вартість починається від 150 гривень (місця на балконі), а найдорожчі білети обійдуться містянам в 690 гривень.

1

Comments

.,.,.,.