У Житомирі нагородили учасників Школи малого і середнього підприємництва

У Житомирі 26 січня було проведено нагородження випускників Школи малого і середнього підприємництва. Учасниками програми стали 26 чоловік.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Після закінчення освітнього курсу учасники були нагороджені Сертифікатами про успішне завершення навчання. Відмітимо, що 13 випускників – це учасники АТО та внутрішньо-переміщені особи.

Освітній проект “Школа малого та середнього підприємництва” закінчився 19 січня. Організаторами виступили ГО «GoLOCAL» і Міжнародний фонд “Відродження”. Проект був підтриманий Житомирською міською радою.

Учасники АТО та переселенці пройшли курс безкоштовно.

Курс-інтенсив школи почався 17 грудня і тривав 6 днів. Учасники вивчали теоретичні питання і розбиралися у бізнес-кейсах разом з викладачами та тренерами. Далі вони розробляли нові та покращували існуючі бізнес-проекти, відвідали успішні українські підприємства, провели зустрічі з керівниками компаній та провели професійний моніторинг разом з тренерами школи. Цей етап тривав майже місяць.

У рамках практичної частини програми учасники змогли побувати у одному з лідерів серед підприємств української будівельної індустрії – ТОВ «Обертон-Інвест». Це підприємство є одним з найпотужніших виробників залізобетонних виробів в Україні.

У наступному турі учасники школи побували у Києві, де відвідали найбільший інноваційний парк Європи – Unit City.

19 січня слухачі школи успішно провели захист своїх бізнес-проектів, де вони презентували свої ідеї викладачам та колегам по навчанню. За словами тренерів школи, це і ідеї виготовлення декору для весіль, відкриття м’ясного пабу,  стартапи сфери IT тощо. Всі ці проекти готові до запуску.

Як зазначив директор GoLOCAL Ігор Комендо, що він дуже пишається випускниками школи.

“Слухачі курсу змогли розробити повноцінні бізнес-плани, готові до впровадження. Саме такою і була мета нашого проекту – надати учасникам виключно корисну і прикладну інформацію та навчити їх користуватися цими знаннями на практиці”, – сказав Комендо.

Також він підкреслив, що учасники школи змогли довести, що навіть коли людина знаходиться у нелегких життєвих обставинах (учасники АТО та переселенці), вона все одно прагне розвиватися та змінювати життя на краще.

Comments

.,.,.,.