З Житомира в Буковель: «ATLAS WEEKEND» чекає

«Буковель» та «ATLAS WEEKEND» приготували неймовірну новину. Вже 19-20 червня житомиряни зможуть приїхати на перший музичний фестиваль у Карпатах. Ще є час, деталями поділиться Житомир Тренд.

Хто виступатиме

Дійсно, цього року гори зазвучать по-новому. В суботу, 19 травня, виступатимуть такі відомі виконавці: «Ляпіс-98», «Друга Ріка», «Kozak System», «Karna». Вже наступного дня, в неділю 20 червня запалить сцену «Беz Обмежень», «Жадан та Собаки», «Скрябін», «Фіолет».

Локацією стане Паркінг №15, це етно-парк «Гуцул Ленд». Початок о 14:00, це дійсно гаряча новина.

Це неймовірно, але цього літа «ATLAS WEEKEND» влаштує справжнє свято для всіх охочих. Це масштабна музична платформа з великою концертною зоною. Додадуть вражень посилена гірська акустика, а також одні з кращих українських артистів. Платформа показує власним прикладом, що підтримує український туризм. Засновник, генеральний директор «ATLAS WEEKEND» Дмитро Сидоренко додає, що туризм може бути ще й музичним.

Що чекає ще

Окрім фестивалю, на житомирян чекає:

  • новий тематичний лайн-ап з українських артистів;
  • куди ж без смаколиків. Це фудкорти та бари;
  • цікаві зони та розваги на різний смак.

Варто додати, що квиток на дводенний фестиваль можна придбати в районі 550-900 гривень.

Як ще провести дозвілля

Окрім концерту, житомиряни зможуть скористатися путівником, та відвідати дійсно цікаві місця. Це спосіб потрапити на свято, запалити, але і відвідати справжні місця сили.

Подбавши завчасно про комфортний, надійний трансфер туди та назад, ніяких проблем не буде, одні яскраві емоції.

Це неймовірний драйв, емоції, голос. Житомирянам варто побачити та почути це на власні очі. Цей фестиваль без перебільшень відносять до наймасштабніших музичних заходів в Східній Європі.

1

Comments