Що готує Житомирська філармонія до Всесвітнього дня опери

У Житомирі готують заходи до Всесвітнього дня опери. Цьогоріч його приурочили до дня народження відомих композиторів Джорджа Бізе та Йоганна Штрауса. Далі на zhytomyr-trend.

Анонси розмістили на сайті Житомирської обласної філармонії ім. С. Ріхтера

Любителі високого мистецтва з 2019 року офіційно відзначають цю дату завдяки світовим оперним організаціям “Opera America”, “Opera Latinoamérica” та “Opera Europa”. Урочистості не оминуть і наше місто/

26 жовтня музиканти обласної філармонії готують для житомирян та гостей міста святковий концерт “Звук серця”.

У програмі пролунають найкращі композиції української та закордонної класики від оркестру Поліського академічного ансамблю пісні й танцю “Льонок” імені Івана Сльоти, солістки філармонії: Світлана Лось, Олена Ертус.

Серед запрошених гостей – зразковий ансамбль струнних інструментів «Corda» музичної школи №1 імені  Б. М. Лятошинського, а також талановита студентка музичного фахового коледжу імені В. Косенка  Маргарита Толкач.

27 жовтня о 18:30 прозвучать композиції  Національного камерного ансамблю  «Київські солісти». За свій вагомий внесок у розвиток та визнання українського мистецтва у світі МОЗ України дало йому статус «Посол української культури».

Також 21 жовтня о 18:30  філармонія запрошує відвідати концерт академічної хорової капели «Орея». Гості почують найкращі композиції та новинки в оригінальній обробці.

А 28 жовтня о 18:30 у культурно-спортивному центрі Житомирської міської ради пройде подія під назвою «Ми ровесники країни, нашої неньки України».

Comments