Прима-балерина Катерина Кухар та Олександр Стоянов знову в Житомирі

Після пізнього ефіру в неділю танцювального шоу «Танці з зірками», сувора суддя проєкту виступатиме для житомирян 8 листопада 2021 року в Житомирському театрі ім. І. Кочерги. Деталями поділиться Житомир Тренд.

«Лебедине озеро»

Зіркове подружжя Катерини Кухар та Олександра Стоянова не в перший раз радують житомирян своїм виступом. Цього разу пара виступатиме 8 листопада о 19:00, в понеділок. Балетну пару щиро люблять за повітряні, але ризиковані підтримки. Це справжні емоції, котрими хочеться насолодитися знову й знову.

Балет побудований на контрастах – вічної боротьби світла та темряви, але добро все ж здобуває тріумф над злом.

Тож понеділок можна розпочати з містичної історії «Лебедине озеро» під музику П. Чайковського. Яскраві емоції гарантовані, адже дійсно важко відірвати погляд від легких підтримок та рухів найвідомішої балетної пари України.

Квитки досі є в продажу, ціни починаються від 290 гривень (останній ряд балкону) і поступово збільшуються. Найдорожче житомирянам обійдеться квиток в партері вартістю 790 гривень.

1

«Жізель»

Нагадаємо, 30 жовтня в Жовтневому палаці МЦКМ в Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні, 1 відгриміла прем’єра «Жізель». Це неймовірний балет у виконанні Катерини Кухар, прими Національного театру опери і балету. Всесвітньо відома прима відома завдяки своїх технічності в поєднанні з артистизмом. Її виразні рухи та емоційність для багатьох стають провідником в чуттєвий світ балету.

По сюжету юна Жізель закохується у графа Альберта. Юнак повів себе непорядно та скористався дівчиною, так і не одружившись на ній. Ошукана Жізель не витримала горя та померла, перетворившись на вілісу – лісову танцівницю.

Майстерне виконання Катерини Кухар та Олександра Стоянова заслуговує на увагу глядачів. Історія та легкі, повітряні руху перенесуть глядача в особливу атмосферу.

Comments

.,.,.,.