Українські зірки веселили російського депутата

Українські співаки Світлана Лобода та Іван Дорн були помічені на вечірці, що влаштовував російський чиновник. Далі розкаже «Житомир Тренд» з посиланням на gazeta.ua

Чиновником виявився член російської Ради Федерацій з бюджету і фінансових ринків та сенатор Тульської області Дмитро Савельєв. Святкування відбувалось на честь 45-річного ювілею його дружини Ольги.

Ольга співала разом з Іваном Дорном. Відео цього виступу потім видалили, але в інтернеті залишилися копії. У кінці відеоролика помітно, як російський сенатор на сцені ріже великий святковий торт. Також разом з Дорном та Лободою у той вечір виступав російський співак Діма Білан.

Вечірка мала назву “Колір настрою червоний”. Дружина сенатора декілька разів міняла свої наряди, але при тому вони всі були червоного кольору. Як повідомляли російські засоби масової інформації, вечірка коштувала сенатору біля 10 мільйонів рублів (4,1 мільйони гривень). Ця сума складається з гонорарів відомим співакам та вартості аренди залу. Свято проходило у селищі Барвиха, що поряд з Рубльово-Успенським шосе у бенкетнему холі Barvikha luxury village.

Як зазначає одне з російських видань, Світлана Лобода обійдеться вам за 1 виступ в суму біля 3.7 мільйонів рублів (1,5 млн грн.), Діма Білан – в 2,2 млн рублів (900 тисяч грн). А от за виступ Дорна треба віддати від 1,5 до 3 млн рублів (600 тисяч – 1,2 млн грн).

Нагадаємо, що раніше були озвучені гонорари українських зірок під час корпоративів. Наприклад, Володимир Зеленський у якості ведучого – дуже популярний. Сума, яку замовники можуть заплатити за послуги Зеленського, коливається від 25  до 30 тисяч доларів.  Але Володимир відмовляється. Його колега по «Вечірньому кварталу» Євген Кошовий зможе виступити за 15 – 20 тисяч  доларів. А ось Сергій Притула ще пару років тому міг виступати за 7 тисяч доларів, але після успішного проведення національного відбору на Євробачення, де Притула був ведучим, його виступ став відчутно дорожчим – біля 10 тисяч умовних одиниць.

Comments

.,.,.,.