У Житомирі відбудеться показ фільму «Людина з табуретом»

В Україні триває допрем’єрний тур фільму «Людина з табуретом». Далі розкаже «Житомир Тренд»

Команда фільму презентує свою історію та розповідає про свої пригоди під час табуретних мандрів. Допрем’єрний показ у Житомирі відбудеться 17-го лютого у кінотеатрі «Україна». Початок  о 19:00.

«Людина з Табуретом» («Human with a Stool»)  – це документально-пригодницька стрічка про останню мандрівку режисера Леоніда Кантера. У фільмі показано останню, четверту, подорож до Тихого океану, що тривала рік. Кантер знімав все, що було навколо нього і що зробило його життя фільмом. Коли мандрівники повернулись додому, там вони побачили полум’я війни.

Основною концепцією стала умова донести чотири  кухонні табурети зі звичайної київської кухні до чотирьох океанів. Все це повинно відбуватися без грошей та спонсорів, але з камерами у руках, співаючи пісні та показуючи вистави про Україну. Герої фільму зустрічають людей на іншій стороні земної кулі, що шукають людського щастя: шукають у медитаціях, церквах, на карнавалах, у наркотиках тощо. Учасники мандрівки важко працювали, спали де прийдеться, милися у річках, і все це було зроблено, щоб віднести табурет до океану.

Задумка була втілена у життя – в 2010 році четвертий і останній табурет  був встановлений на березі Тихого океану. За час своїх мандрівок  українці подолали 60 тис. кілометрів і відвідали 30 країн світу, а також відзняли кілька сотень годин унікального відео.

Глядачі вже побачили такі фільми як  «З табуретом до Атлантичного океану», трилогію «З табуретом через Гімалаї» про мандрівку до Індійського океану та «З табуретом до Північного сяйва» про подорож на Крайню Північ. «Людина з табуретом» буде завершувати кіноцикл про табуретні подорожі.

У червні 2018 Леонід Кантер добровільно пішов із життя, знявши останній кадр для свого фільму. Режисер Ярослав Попов не зміг залишити це поза фільмом, тому первинний задум був трансформований і фільм став філософсько-пригодницьким байопіком.

Comments

.,.,.,.