«Любов і блогери» в Житомирі

Українська кінопрем’єра «Любов і блогери» офіційно вийшла у всіх кінотеатрах України. Сьогодні, 21 січня відбулася зустріч із зірками комедії о 18:00 та перегляд фільму о 19:00 в кінотеатрі ім. І. Франка. Детальніше про прем’єру розповість Житомир Тренд.

Зустріч з колективом «Любов і блогери»

Творча група української комедії «Любов і блогери» приїхала до Житомира для проведення пресконференції о 18:00 в кінотеатрі ім. І. Франка, за адресою вул. Михайлівська, 10-а. А вже далі о 19:00 відбувся довгоочікуваний прем’єрний показ фільму. Цією інформацією поділилися на офіційному сайті Житомирської міської ради ще 17 січня 2022 року.

Режисерами комедії є Дмитро Голумбевський та Євген Таллер. Цікаво, що Дмитро Голумбевський є уродженцем Житомира, саме в нашому місті він розпочинав свою діяльність, після чого продовжив в столиці. В головних ролях — відомі знаменитості, але є й улюблені блогери. Серед акторського складу житомиряни побачать місцевих зірок. Мова йде про Вадима Новіцького — відомого ведучого в нашому місті та капітана Ліги Сміху «30+». Житомиряни впізнають також Івана Кухарчука — ще одного відомого ведучого, учасника Ліги сміху 4 та 5 сезонів.

1

Вартість квитків на прем’єру «Любов і блогери»

Нагадаємо, саме з Житомира розпочалася зустріч зірок української комедії та прем’єрний перегляд стрічки. Далі команда відвідає Вишневе, а потім Київ. Житомиряни мають змогу оцінити яскраву прем’єру тривалістю 98 хвилин.

В кінотеатрі ім. І. Франка доступні сеанси кожного дня на 18:00. Вартість квитка для дорослого становить 75 гривень, а для учнів та студентів — 55 гривень. В Мультиплексі доступні сеанси з 11:20 до 00:10, вартість квитка починається від 75-120 гривень. В кінотеатрі «Україна» сеанси на «Любов та блогери» кожного дня доступні на 19:10, ціна квитка від 90 до 110 грн. Вдалого перегляду!

1

Comments

.,.,.,.