Поплакала і знов: «КАZКА» провалила виступ у Нацвідборі на Євробачення

У другому півфіналі Національного відбору на Євробачення 2019 своїм поганим виступом гурт «KAZKA» засмутив українських глядачів. Команда зганьбила себе неякісним виконанням пісні.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Виступ цього гурту обурив одну з представників суддівства українського відбору на Євробачення Джамалу. Вона вважає, що голос солістки гурту не є достатньо сильним для того, щоб виконувати пісню вживу.

Також свою думку стосовно пісні на престижний європейський конкурс сказали і фанати «KAZKи». Поціновувачі творчості гурту зокрема вважають, що це ганьба, виступ невдалий, про це вони писали у коментарях під публікаціями групи в мережі Instagram.

У своїх коментарях фанати писали про те, що як можна слухати команду вживу, чи є у суддів слух, що група зганьбить Україну на Євробаченні. Також зазначали, що якщо гарно співають під фонограму, то нехай би і співали, але це не можливо на Євробаченні.

«Оторвальд зайняв 24 місце, а ви займете 100 із 27. Як можна так фальшивити? Дійсно, кажуть що під фонограму потрібно навчитися співати, а коли фонограми нема, то треба співати», – написали фанати.

Зазначимо, що у своїй публікації «KAZKA» в Instagram закликає фанатів голосувати за них: “чекаємо ваших СМС з цифрою 3 на номер 7766”.

Але українці були непохитні у своїх судженнях, у коментарях лилася лише критика:

“Ось так падають зірки. На «Плакала» потрібно було і зупиниться. Навіщо здалося вам це Євробачення?», – пишуть українці у соцмережах.

Також відзначають фанати, що «закидання яйцями» і розчарування фанатів забезпечено. Навіть мова йде не про сам  виступ, а про те, що почалося після нього. Всі ЗМІ кричать про провальну пісню «KAZKи». Як можна було так низько впасти після такого успіху. Україна плаче. Тільки вже по справжньому.

Нагадаємо, що 2-ий півфінал Національного відбору на Євробачення-2019 від України відбувся 16 лютого.

По результату набраних балів від суддівства та глядачів до фіналу Нацвідбору пройшли троє учасників – Freedom jazz, ANNA MARIA та KAZKA.

Comments

.,.,.,.