Завтра Piano Extremist виступить з концертом у Житомирі

Завтра в 2 березня у Житомир завітає Piano Extremist. Він є музичним символом Революції Гідності, у Житомирі він хоче представити свій альбом «Захист вільних сердець», який є дебютним.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Цей інструментальний альбом об’єднав у собі кавер-версії музичних творів, які музикант виконував на барикадах під час Революції Гідності. Також в альбом увійшли і його власні композиції, які автор присвятив війні на Сході України.

У 2018 році Piano Extremist побував у 50 містах нашої держави з концертами, на яких він підтримував революціонерів, українських військових, що  воюють за свою Батьківщину. Основний меседж, що несе музикант, дуже простий: кожна людина талановита і цей талант треба використати так, щоб Україна перемогла ворога, а людина перемогла свої недоліки.

Мета цього музичного проекту – це мотивувати музикою людей до змін, які повинні відбутися у кожному у такий складний період для держави. Саме головне – це діяти, а не просто говорити, брати участь у подіях, що відбуваються в Україні. А допоможе у цьому тверезий розум та вільне серце.

Концерт відбудеться 2 березня у м. Житомир на Майдані Сергія Павловича Корольова, біля Житомирської міської ради. Початок о 11-00, концерт безкоштовний.

Нагадаємо, що музикант називає себе Piano Extremist, українці його знають як музиканта з Майдану. Відео, де людина виконує на фортепіано Nuovole Bianche Людовіко Ейнауді, стало шалено популярним. Але йому це байдуже, у нього свої мета і ідея.

Він уже побував майже в усіх великих містах України – спочатку пропагуючи ідеали Майдану, а потім збираючи гроші для бійців АТО. Цього разу він зіграє для житомирян.

Comments

.,.,.,.