Розповіли про нову екранізацію п’єси “За двома зайцями”

В Україні будуть знімати нову екранізацію комедії письменника Михайла Старицького “За двома зайцями”. Створенням фільму займеться київська кіностудія FILM.UA Group.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

По сюжету п’єси, цирульник Свирид Голохвостий хоче стати багатим через одруження на багатій міщанці Проні Сірко, але паралельно ще залицяється до бідної дівчини Галі, яка є донькою перекупки. В класичній комедії показані часи кінця ХІХ століття, а ось в новій кіноверсії події перенесуть у сьогоднішні дні. Головний герой Свирид буде власником київської перукарні.

За словами продюсера кінострічки Ганни Єлісєєвої, дана кіно адаптація буде цікавою. Ідея цієї комедії дуже проста, всі персонажі і наразі перебувають серед нас. У них зараз інші проблеми та інший стиль життя, але основна суть їхніх характерів – та сама. Вони бажають бути не тими, ким вони є насправді. І щоб досягнути мети, стають на шлях авантюри, а це дає гарну основу для цікавого комедійного фільму, який буде дуже актуальним в Україні, бо існує величезний розрив між бажаним і реальністю для більшості українців.

«Нова екранізація буде зроблена за мотивами п’єси – ми точно не будемо повторювати класичний сюжет. Залишиться загальна арка та ідеї Старицького, але фабулу осучаснимо», – говорить продюсер.

Також Єлісєєва зазначає, що може бути змінено місце дії, життєві обставини героїв, їх професії та і сам фінал комедії. Також у фільмі намагатимуться акцентувати увагу на соціальній нерівності, спробах використати інших заради власних амбіцій тощо. Говорить, що екранізація цієї п’єси є дуже логічною, тому що це і культовий відомий фільм, і актуальна для сьогодення комедія.

«Якою мовою розмовлятимуть герої, поки ще не вирішено. На це буде впливати й кастинг» – сказала пані Ганна.

Зйомки нового фільму було заплановано на 2020 рік.

Нагадаємо, що Михайло Старицький написав п’єсу “За двома зайцями” у 1883 році. Ця п’єса стала переробкою комедії Івана Нечуя-Левицького “На Кожум’яках”. Перша екранізація була створена режисером Віктором Івановим у 1961 році на київській Кіностудії імені Олександра Довженка.

Comments

.,.,.,.