“Королівський коргі”: став відомий сюжет комічного мультфільму

У неділю, 10 березня, в Україні пройшов прем’єрний показ комедійного мультиплікаційного фільму “Королівський коргі”.  Історія улюбленця королеви Єлизавети ІІ відома у всьому світі, але режисери додали гумору до неї. Далі розкаже «Житомир Тренд»

У центрі сюжету комедійного мультфільму – історія домашнього улюбленця Її Величності. Маленькій собаці породи коргі, що має кличку Рекс, дуже подобається бешкетувати в Букінгемському палаці. Він постійно бігає по всьому палацу, ломаючи все на своєму шляху. Йому нічого не буває за його бешкетування, так як він є улюбленцем самої Королеви.

Та безтурботне життя Рекса залишається позаду, коли пес випадково більше не може побачити свою хазяйку. Рекс залишається один серед незнайомих вулиць, тому він повинен знайти дорогу додому, в королівський палац.

Зазначимо, що екранізацією цієї історії зайнявся відомий бельгійський режисер Бен Стассен. Його роботами є такі відомі мультфільми як “Воруши ластами” та “Робінзон Крузо: дуже заселений острів”.

Раніше повідомлялося, у замку британської королеви Єлизавети ІІ у місті Віндзор помер останній коргі. Це улюблена порода собак королеви. Псу на кличку Віспер (англ. “Шепіт”)  було 12 років.

Спочатку він належав Біллу Фенвіку, єгерю королівських угідь із Балморала. Його дружина займалася собаками Єлизавети. Коли Фенвік помер, королева взяла собаку собі. Пса звали Віспа — на честь ­шоколадного батончика. Але Єлизавета вважала це незрозумілим, тому вирішила змінити ім’я на Віспер, бо ці слова за звучанням майже однакові.

Віспер захворів, але витримав переїзд із Балморала до Віндзора. Там і помер. Причину не повідомляють. Часто коргі помирають від онкології.

У королеви лишилися собаки Кенді та Вулкан породи доргі. Це помісь коргі й такси. У квітні цього року помер 14-річний Віллоу, останній нащадок коргі Сьюзан. Її Єлизаветі на 18-річчя подарувала мати. Віллоу поховали у Віндзорському замку.

В Єлизавети ІІ за весь час було 30 коргі. Розводила їх протягом 70 років.

Comments

.,.,.,.