У Житомирі відбувся концерт рок-гурту The Hardkiss

10 березня 2019 року в Житомирі пройшов музичний концерт рок-команди The Hardkiss. Музиканти презентували новий альбом «Залізна ластівка». 

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Концерт відомої групи відбувався у Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім. Кочерги. На захід прийшло багато житомирян, зал театру був заповнений повністю. Музиканти подарували Житомиру гучний та потужний рок, крутий звук та прекрасні музичні композиції. Цим концертом гурт представив до уваги мешканців Житомира новий альбом «Залізна ластівка»

Thе Hardkiss – це  українська музична команда, яка була заснована в 2011 році. Авторами пісень гурту виступають її учасники – Юлія Саніна та Валерій Бебко. Доречі, Валерій також є і креативним продюсером рокерів. З образами учасників команди працюють стилісти Слава Чайка і Віталік Дацюк.

Сама команда трансформувалася з музичного проекту «Val & Sanina». Вокалістка команди у свій час хотіла стати журналісткою та писала статтю. Коли вона працювала над матеріалом для статті, вона познайомилася з продюсером ефіру на MTV Валерієм Бебком. Вони потоваришували та почали разом писати музику, а пізніше був створений проект «Val & Sanina». В подальшій історії доля проекту була визначена продюсерами Firework Sound — Володимиром Сивоконем та Стасом Тітуновим, які визначили напрямок розвитку команди як спрямований на Захід, саме тому гурт почав співати англійською мовою.

Коли музиканти підбирали назву гурту, вони розіслали своїм друзям у соціальній мережі три варіанти назви (The Hardkiss, «Планета поні» та ще одну назву, яку вони вже не пам’ятають). Була обрана дійсна назва команди після того, як друзі почули демо-версію пісні музикантів, у якій вони почули солодкий поцілунок та хардове звучання. Так виникла назва цього гурту.

У вересні 2011 року в клубі «Serebro» відбувся перший концерт нового гурту. Також у цьому році за версією журналу «ДосугUA» відеокліп  «Dance with me» став одним з найстильніших. У лютому 2012 року The Hardkiss  підписує контракт із лейблом Sony BMGі французьким агентством Eye-Models. Після цієї події цей відеокліп починають транслювати на каналі MTV у всіх країнах.

Перший сольний концерт гурту відбувся 18 травня 2013 у Києві в Зеленому театрі. Перший альбом The Hardkiss «Stones and Honey» побачив світ 9 жовтня 2014 року, в день великого шоу гурту. Після успішного сольного концерту гурт The Hardkiss відмовився від туру Росією, аби показати свою вірність українському народові. Також The Hardkiss презентували пісню, написану під впливом трагічних подій на Майдані – “Прірва”.

У 2016 році музиканти брали участь у національному відборі пісенного конкурсу “Євробачення-2016”.

За версією YUNA – краща рок-група України 2017 року. 

Comments

.,.,.,.