У Житомирі виступить легендарна ДахаБраха

25 листопада на житомирян чекає цікавий концерт. А саме концерт самобутнього та легендарного гурту «ДахаБраха», який відбудеться у Житомирі у музично-драматичному театрі ім. Кочерги. 
Про це розповідає Житомир тренд”
“ДахаБраха” — група, яка вже увійшла до світової музичної історії. Вони вдало представляють Україну за кордоном та неймовірно зачаровують вдома. 
У театрі  “Дах” в 2000х Влад Троїцький створив цей унікальний колектив. Хлопець та три чарівні дівчини спрацювалися майже миттєво. І на сьогодняшній день вони зіграли свою музику напевно у половині країн світу.
У своїй музиці музиканти використовують дуже багато різноманітних інструментів: барабани, перкусія, фортепіано, віолончель, акордеон, укулеле, губна гармоніка тощо. І це все в чотирьох. Музичний напрям, який вони дарують слухачам це так званий етно-хаус. Їх композиції щільно переплітаються з музикою предків, вони сильні та драйвові, складні та з прихованими сенсами. Синтез творчості народів світу на виході дає нам неймовірне унікальне відчуття.
Цього літа ДахаБраха другий раз виступила на одному з найбільших європейських музичних фестивалів Sziget в Угорщині. А нещодавно, на початку осені групою був записаний студійний живий запис для американської радіостанції KEXP, I,  також зіграли композицію «Шо з-під дуба» в шоу «Later … with Jools Holland» на британському телеканалі BBC Two , де разом з ДахаБраха гостями концерту були The Weeknd, TheLibertines і Девід Гілмор. Музичний гурт є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Виконавці постають перед глядачами у високих гуцульських шапках та народному вбранні, але при цьому видають весь спектр звуку у стилі етно-хаус. Тим хто любить українську народну музику у сучасному оранжування має сподобатися дивовижний виступ ДахиБрахи..
Наразі триває великий музичний тур виконавців і вони презентують свою нову програму. Всі хто бував на їх концертах, відчували цей неймовірний позитивний шок від цієї музики та звуку на межі з чаклунством.
Почути цей класний гурт можна буде 25 листопада, о 19:00, у  Житомирському Драмтеатрі. 

 

Comments

.,.,.,.