Благодійний забіг в Житомирі

6 квітня 2019 року о 8.30 розпочнеться забіг на підтримку дітей з онкологічними захворюваннями «Біжу за життя». Проводить благодійну акцію громадська організація «Родинний клуб бігу» за підтримки Житомирської міської ради та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту. Деталі дізнавався Житомир.тренд.

Основною ціллю проведення забігу є збір коштів на лікування дітям з онкологічними захворюваннями, допомога тим, хто дійсно цього потребує.

Організатори закликають всіх небайдужих, у кого є сили та можливість пробігти дистанцію задля благої мети. В суботу, 6 квітня у житомирян буде така можливість.

Учасники збиратимуться та реєструватимуться на майдані Корольова, 10 (біля кінотеатру Жовтень) о 8.30. Дорослі можуть обрати дистанцію в 2,5 км (з 14 років), чи 5 км (з 16 років). Діти можуть пробігти дистанцію в 100 м (до 9 років) та 300 м (9-14 років).

Мінімальний внесок для дорослого складає 150 грн, для дітей – 50 грн. Переможці забігу обов’язково отримають грамоти, подарунки від організаторів.

Для участі в благодійному пробігу «Біжу за життя» потрібно заповнити реєстраційну форму, вказавши ПІБ, дату народження, контактний номер телефону, електронну пошту та обрати дистанцію.

Більш детальну інформацію можна дізнатися по телефону (097) 249-19-60.

В минулому році також був організований благодійний біг Wings for Life World Run в Гідропарку від бігового клубу ZtRun в підтримку тих людей, котрі не можуть бігати. Це всесвітня благодійна акція, метою котрої є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку.

По всьому світу учасники разом з житомирянами стартували об 11:00 (UTC). Така акція мала на меті об’єднання континентів, незалежно від погодних умов та професійного рівня учасників.

За підсумками чотирьох забігів (з 2014 року) долучилося до міжнародного забігу 435 000 людей на всіх континентах. Спільними зусиллями було зібрано 20,6 млн євро.

Comments

.,.,.,.