ТОП-10 українських зірок, які принципово не хочуть гастролювати в Росії

Є такі українські артисти, які вважають, що виступати в РФ це нормально, коментуючи, що не можуть звичайні російські люди відповідати за злочинні дії російського керівництва. Але є й ті українські виконавці, які категорично засуджують дії своїх колег, що гастролюють у країні-агресорі. Називають це зароблянням на крові.

Далі розкаже «Житомир Тренд» з посиланням на OBOZREVATEL

Ось підбірка топ-10 українських артистів, які принципово не хочуть їздити на гастролі до Росії.

Onuka

Цей український гурт неодноразово запрошували виступати в Росії, але команда повністю відмовилася від цих гастролей. Про це розповідає лідерка гурту Ната Жиженко.

«Шанувальників навіть зараз у нас там багато, але ONUKA поки не їздить в Росію і не поїде, поки ситуація в країні не нормалізується», – каже Жиженко.

Ззаначимо, що в 2017 році був міжнародний скандал, коли Onuka були запрошені для виступу на концерті в Чехії, але там повинні були виступати і російські артисти. Українці категорично відмовилися від виступу на одній сцені з росіянами і змогли добитися сольного виступу.

1

The Hardkiss

Гурт відмовився повністю від виступів на території Російської федерації і не тільки на концертах, а й на корпоративах.

Лідер гурту Юлія Саніна наголошує, що Росія – це великий ринок і великі гроші, але наше рішення не грати там – це дуже серйозний крок.

«Це рішення було прийнято всією командою, тому що це заробіток всіх, і ми відповідаємо за тих, хто у нас працює, – зазначає  Саніна.

2

Анастасія Приходько

Коли Росія розпочала збройну агресію проти України, Приходько повністю відмовилась від концертів на території агресора, не дивлячись на те, що українська співачка представляла Росію на Євробаченні в 2009 році і жила в РФ біля 7 років. Приходько критикує своїх колег, які їздять до Росії з концертами і чітко підкреслює, що її там не буде ні за які гроші.

«Росія для мене закрита, не знаю, що має статися, щоб щось змінилося в моїй голові, ніякі гроші світу мене не змусять віддати все те, що я зробила тут», – говорить Приходько.

3

Бумбокс

Рішення відмовитися від гастролей в Росії в колективі групи взяли одностайно. Незважаючи на велику кількість фанатів там, колектив вирішив, що є важливіші речі, ніж слава.

«Я не поїду в цю країну, поки не закінчиться війна і весь цей жах. Є правда, а є брехня. Існують штуки важливіші, ніж слава. Ці штуки – це долі і життя людей, таких самих, як ти. Не можна відгородитися славою і ігнорувати події, настільки важливі. Це справа честі», – зазначає фронтмен гурту “Бумбокс” Хливнюк.

4

Тіна Кароль

Ще одна українська співачка, яку дуже люблять в Росії, зайняла тверду позицію щодо виступів в Росії.

«Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні. Я люблю свою країну, яка мене виростила. В цьому році ми змогли зіграти в Україні 97 концертів, і мені не довелося прогинатися під мінливий світ, як співає Андрій Макаревич», – заявила Кароль.

5

Океан Ельзи

Крім того, що група самостійно вирішила не давати концерти на території РФ з початком війни в Донбасі, учасникам колективу взагалі заборонили в’їзд на територію РФ, назвавши Вакарчука націоналістом.

6

KOZAK SYSTEM

Група не тільки не виступає на території країни-агресора, а й випускає антиросійські пісні, не плануючи в цілому НІКОЛИ виступати в РФ.

«На руках у росіян – кров наших братів. Не можна грати в країні, яка веде війну проти твого народу, не можна виступати перед людьми, яких ти не поважаєш. Більш того, мені здається, що навіть через кілька років, коли влада в Росії зміниться, особливого бажання виступати там не буде», – заявив фронтмен групи Іван Леньо.

7

СКАЙ

Лідер групи Олег Собчук давно заявив, що український колектив не поїде в Росію, поки в Україні не настане мир.

«Погодимося на гастролі в Росії, коли закінчиться “путінський” режим і до влади прийдуть адекватні люди», – сказав Собчук.

8

Тартак

Український гурт і до війни не виступав в Росії, звичайно ж і зараз позиція колективу залишається очевидною.

«Мені важко оцінювати моїх колег, які їздять виступати в Росію, тому що я ніколи не виступав там. Я засуджую антиукраїнські виступи, поява на концертах, які носять антиукраїнський душок, якісь концерти до Дня захисника вітчизни в Кремлівському палаці – такі концерти я засуджую», – каже лідер гурту Сашко Положинський.

9

 Антитіла

Фронтмен гурту Тарас Тополя не приховує, що раніше мріяв про популярність в Росії, і він її отримав. Однак після анексії Криму Тополя ні секунди не вагався, який вибір йому зробити.

Треба розуміти, що коли це сталося (активні бойові дії на сході України), була весна 2014 року. Фестиваль “Нашестя” планувався на літо. Але те, що відбувалося на сході України в той момент, ті новини і факти, сотнями гинули люди … Так, вибір був очевидний. Не було навіть ніяких роздумів, їхати чи не їхати. Ми відмовилися від концертів в РФ, – зізнається Тарас.

10

Думка цих українських артистів однозначно зрозуміла, в країні йде війна, і гастролі на території країни – агресора, м’яко кажучи, не є нормальними. Звісно є інші артисти, які мають думку, що гроші не пахнуть, і там, в Росії, теж живуть люди. Нехай таких артистів судять українці, любити їх чи не любити, ходити на їх концерти чи не ходити.

Фото: Максимум FM

Comments

.,.,.,.