Укрзалізниця запускає поїзд Житомир – Одеса – Житомир

Житомиряни зможуть доїхати до Одеси прямим рейсом. Стало відомо, що з 31 березня 2019 року Укрзалізниця запустить поїзд № 247/248 сполученням Житомир – Одеса – Житомир. В ньому присутні вагони різних класів, поїзд курсуватиме кожного дня. Детальніше про розклад та ціни на поїзд дізнався Житомир.тренд.

В Житомирі можна буде сісти на потяг о 23:15, прибувши в Одесу о 9:33. Також прямим потягом можна буде добратися у зворотному напрямі до Житомира. З Одеси відправлення о 12:35, прибуття до Житомира о 22:07.

Потяг здійснюватиме зупинки після Житомира та перед Одесою на таких станціях, як Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пасажирська, Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима і Подільськ.

Запуск прямого сполучення Житомир – Одеса покращить логістику для мешканців міста, спростить транспортування між південними регіонами. Також пряме залізничне сполучення зекономить час житомирян, зробить подорож більш комфортною.

Укрзалізниця наголошує на тому, що графік руху потяга складали з урахуванням можливості добиратися до великого залізничного вузла. Річ йде про станцію Жмеринку, з якої можна легко доїхати до таких визначних міст України, як Львів, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Ужгород.

Житомиряни зможуть придбати квитки в плацкартному вагоні, починаючи від 175 грн. Ціна купейного вагона коштуватиме дорожче – від 380 грн. Проїзд у вагоні люкс коштуватиме, починаючи від 758 грн. Кінцева ціна квитка залежить від дня тижня, календарного періоду.

Жителі міста мають змогу придбати квиток на пряме сполучення Житомир – Одеса в залізничних касах, або використовуючи систему онлайн-продажу.

З 31 березня, в неділю, житомиряни зможуть відчути всі переваги прямого сполучення Житомир – Одеса.

 

Comments

.,.,.,.