Чи будуть нові парасольки на Михайлівській

В Житомирі на центральній пішохідній вулиці висять парасольки з підсвіткою, якими прикрашали вулицю перед новорічними святами.

Далі розкаже «Житомир Тренд» з посиланням на Житомир.info

На питання, чи будуть замінювати на нові парасольки на Михайлівській, відповів в.о. директора КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта.

 За словами Олександра Волокіти, краще не буде, бо влітку висіли звичайні парасольки, вони були гарні, але з часом вигоріли, і це звичайне явище. Якщо порівняти парасольки, які є зараз з тими, що були влітку, то ті, що зараз – гарніші. Говорить, що треба їх залишати, але якщо буде відповідна вказівка та виділять гроші, то звісно підприємство виконає свою роботу.

«На даний момент, наскільки мені відомо, вказівок про виділення коштів підприємству і вказівок по заміні парасольок не було», – зазначив Волокіта.

А ось головний архітектор міста Юрій Безбородов зазначив, що питання щодо заміни парасольок на житомирській пішохідній вулиці Михайлівській є відкритим.

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на вулиці Михайлівській у Житомирі увімкнули кольорові парасольки.

Також, раніше публіковалося, що 18 березня в Житомирі на центральній пішохідній вулиці Михайлівській грали молоді музиканти. Музиканти були артистами Житомирської обласної філармонії, вони виконали класичні твори інструментальної музики для житомирян. Приурочена їх ініціатива до Дня народження Святослава Ріхтера, тим самим вони запрошували містян на концерт, який присвячений цій людині.

Також відмітимо, що 22 березня в Києві стартував 16-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Покажуть 76 фільмів із 38-ми країн світу, з них – 27 українських стрічок.

Comments

.,.,.,.