Театр імені Булгакова покаже у Житомирі виставу Валерія Золотухіна «Собаче серце»

У Житомирі театр імені Булгакова 11 квітня покаже виставу «Собаче серце».

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Вистава для справжніх естестів театрального мистецтва і шанувальників творчості геніального режисера Валерія Золотухіна.

Дія геніальної фантасмагорії М. Булгакова відбувається в 20-і роки в радянській Росії, в самий розпал будівництва соціалізму. Відомий московський професор Пилип Пилипович Преображенський зважується на експеримент по пересадці сім’яних залоз і гіпофізу померлого бомжа, п’яниці і хулігана Клима Чугункіна милому собаці Шарику, знайденому на вулиці. Олюднення сталося, але експеримент, на жаль, не вдався.

Замість доброї собаки з’являється потворний, тупий і агресивний Поліграф Поліграфович Шаріков, який успадкував від свого «донора» лише погані риси. Але це не завадило йому чудово адаптуватися в соціалістичній дійсності і навіть стати начальником підвідділу очищення Москви від бродячих тварин. Шариков перетворює життя професора Преображенського і мешканців його квартири на справжнє пекло.

Підбурюваний головою будинкового комітету Швондер, він пише доноси на свого «творця», вимагає виділити йому житлоплощу і навіть загрожує револьвером. Професору нічого не залишається, як визнати експеримент невдалим і повернути Шарикова в його первісний стан.

У виставі задіяні такі актори як А. Головко, А. Ільченко, М. Молчанус, Д. Патрушев, Т. Тімашева, В. Дзей, Т. Окраєць, П. Васильєв, І. Момот та інші.

Вистава йде російською мовою.

Житомиряни зможуть подивитися виставу у приміщенні Телецентру о 19-00 11 квітня 2019 року.

Нагадаємо, що 22 березня в Києві стартував 16-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Показали 76 фільмів із 38-ми країн світу, з них – 27 українських стрічок.

Comments

.,.,.,.