Житомирському драмтеатру прийшов час отримати статус «національний»

Житомирський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. І. Кочерги сучасний, креативний, конкурентоспроможний та має всі шанси отримати статус національного.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко спілкуючись із журналістами.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

За словами Геннадія Зубка, наші дитячі вистави можуть конкурувати з виставами в Лондоні або у Парижі, бо вони дійсно класні, сучасні і головне – креативні. На сьогоднішній день вже прийшов той час, щоб житомирський театр отримав статус національного.

«Це ж питання відноситься і до нашого музею космонавтики. Це питання потрібно піднімати і рухатися у цьому напрямку, щоб область визначалася та подавалася. А ми будемо допомагати», – сказав Зубко.

Нагадаємо, що 27 березня віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, голова облдержадміністрації Ігор Гундич, голова облради Володимир Ширма та міський голова Сергій Сухомлин привітали колектив обласного муздрамтеатру із Міжнародним днем театру.

Віце-прем’єр Геннадій Зубко також зауважив, що глядач, купуючи квиток, інвестує в театр. Українське мистецтво сьогодні є «зброєю» і зараз іде боротьба, аби прибрати нашу мову та нашу віру. Сьогодні в пріоритетах держави – українська культура, українське мистецтво. Наскільки зараз змінилася ситуація на українському телебаченні, коли раніше української мови звучало 5%, то тепер – 75%. З’являється український контент. Разом із мистецтвом ми цього досягли.

«Наш театр імені Івана Кочерги на передовій, тому що українські твори звучать на цій сцені. Вітаю колектив та глядачів із Міжнародним днем театру!», – відмітив віце-прем’єр.

Також він вручив почесне звання артистові Житомирського музично-драматичного театру ім. І. Кочерги Миколі Карповичу «Народний артист України».

Нагадаємо, що на сесії 7 лютого 2019 року депутати облради підтримали звернення до президента України щодо надання статусу «національний» комунальному закладу «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» Житомирської обласної ради.

Comments

.,.,.,.