У Житомирі розпочне свою роботу «Армія ФМ»

29 листопада Нацрада з питань телебачення і радіомовлення підсумувала закінчення конкурсу, який передбачав транслювання  на 3 частоти діапазону ФМ у Житомирі, Києві та Вінниці. Далі розповість «Житомир Тренд»

Основна концепція, яку передбачали у конкурсі, було  військово-патріотичне  радіо. В конкурсі брала участь Центральна телерадіостудія Міністерства оборони України зі своєю радіостанцією «Армія ФМ». Окрім неї учасників більше не було. Нацрада відповідно оголосила її переможцем.

Отож «Армія ФМ» отримала право мовити на частотах 94,6 МГц у Києві, 104,5 МГц у Житомирі і 99,3 МГц у Вінниці.

Як повідомили представники радіостанції, вона почне свою роботу на даних частотах вже з 2019 року.  Також вони сказали, що у цьому році істотно збільшено грошове фінансування станції та набрано нових співробітників.

Сьогодні  телерадіостудія Міноборони працює як телепродакшн. Вона робить програми, такі як «Техніка війни», «Рекрут» тощо. Також виготовляє новини, які транслюють на 5-му каналі та каналі «24». З наступного року буде запущено інтернет-мовлення та у планах відкриття свого повноцінного телеканалу.

Для Житомира передачі такої радіостанції необхідні та важливі, так як у нашому місті базується багато військових частин та знаходиться військовий інститут. Тому поява на  частотах ФМ цього радіо сприйметься житомирянами як позитивна новина.

Нагадаємо,  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оголосила  конкурс на створення військово-патріотичного радіо 6 вересня.

«Армія-ФМ»  –  це державна радіостанція Міністерства оборони України. Її передачі мають військо-патріотичний характер. До цього «Армія ФМ» транслювалася лише у  Донецьку, Луганську і на півдні Херсонської області.

Comments

.,.,.,.