У Житомирі виступить симфонічний оркестр Lords of the Sound

У Житомирі 7 квітня виступить відомий симфонічний оркестр Lords of the Sound, який презентує свою найпотужнішу та наймагічнішу програму – «Music is Coming». Концерт відбудеться у приміщенні Житомирського музично-драматичного театру ім. Кочерги.

Далі розкаже «Житомир Тренд»

Разом з хором, музиканти виконають музику із дивовижного світу фентезі, представленого в різних кінематографічних та ігрових проектах, об’єднаних під однією тематичною назвою.

Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місце казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, котрі не піддаються відомим законам фізики.

Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною. Дух, магічність та потужність закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, виконуючих саундтреки з культових кінокартин. Житомиряни зможуть почути мелодії з Гри Престолів, Вікінгів, Месників, Чудо-жінки, Аліси в країні чудес, Аватара, Володаря перснів, Ван Хельсінга, Хронік Нарнії, Піратів Карибського моря та ін.

А також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор: Horizon Zero Dawn, Skyrim, World of Warcraft, Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher та ін.

Завдяки візуальному супроводу та світловим ефектам кожна мелодія оживе, і в зал стрімко увірвуться небачені фантастичні істоти, а глядачам відкриється невідомий світ, де править магія і чарівництво.

Оркестр Lords of the sound вже давно став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни. Потужне об’ємне звучання, неординарні рішення і професійний підхід – головні відмінні риси оркестру.

Житомирян та гостей міста запрошують на концерт «Music is Coming»  у світ фентезі, створеного музикою від Lords of the Sound.

Comments

.,.,.,.