Зустріч з мандрівницею Софією Мадич

Цієї п’ятниці 5 квітня 2019 року житомиряни зможуть зустрітися з Софією Мадич. Мандрівниця допоможе поринути в Непал, здійснити гірську подорож. Деталі дізнавався zhytomyr-trend.

Софію привабив саме Непал через красу, асоціацію з далеким та таємничим. Спочатку вона сама відчула на собі атмосферу загадкової країни. Повернувшись додому, вона захотіла допомогти іншим здійснити таку ж мрію.

Це країна найвищих гір, вона мальовнича, постійно манить натовп туристів в свої глибини. Одна категорія людей приїжджає в країну, маючи на меті духовне просвітлення, відвідування святих місць. Звідти вертаються іншими, люди знаходять втрачений спокій та гармонію в собі. Інших же людей може цікавити культура, традиції Непалу.

Великий відсоток туристів приїжджає за враженнями, адреналіном, тому вони відправляються на трекінг. Саме тут знаходиться найвища гора світу Еверест (8848 м). Туристів ваблять найкрасивіші гори світу – Гімалаї.

Житомиряни зможуть обговорити з досвідченою мандрівницею Софією Мадич, автором проекту Navkolo-Tur/ ряд ключових моментів. Мова йде про те, як і коли краще відвідати цю дивовижну країну. Варто також звернути увагу на безпеку, Софія наголошує на цьому аспекті.

На зустрічі також буде обговорено, який саме трек обрати (Еверест, чи Аннапурну), рівень фізичної підготовки туриста, акліматизацію. Також мандрівниця познайомить вас з фестивалями, жертвами богам, допоможе розібратися зі страхуванням.

Відомий спікер, організатор турів розповість секрет щастя найщасливішої нації на Землі, поділиться відомими їй секретами. Поринути в історію та культурну спадщину Непалу легко. Це дійсно самобутня та прекрасна країна, котрих залишилось не так багато на Землі. Подібна подорож спонукає думати, прагне змінюватися.

Тревел – зустріч відбудеться за адресою вулиця Київська, 65. Вхід вільний всім бажаючим, потрібно лиш попередньо зареєструватися bit.ly/gorgany_zh_05_04.

Comments

.,.,.,.