Кінопрем’єра «Шазам» в Житомирі

З 4 квітня житомиряни зможуть побачити прем’єру фільму в жанрі фантастика, фентезі та екшн «Шазам». Це американський супергеройський фільм, за основу котрого взято однойменний комікс. Після «Аквамена» дана кінокартина компанії New Line Cinema стане сьомою стрічкою. Режисером фільму став Девід Ф. Сандберг, сценарій склав Генрі Гайден, Даррен Лемке та Чарльз Кларенс Бек. Деталями поцікавився Житомир Тренд.

Головними героями фільму стали Закарі Лівай, Марк Стронг, Джек Ділан та Грейзер Росс Батлер.

Глядачі побачать історію того, як вихований вулицею 14-річний Білл Батсон перетворюється на дорослого супергероя Шазама. Завдяки умінню древнього чарівника головний герой із дитини в душі перетворюється в богоподібного красеня ззовні. Шазам по сюжету задоволений собою, він робить зі своїми суперможливостями все можливе. Цікавим розвитком сюжетної лінії є перевірка головного героя на навики. Шазам випробовує можливість літати, перевіряє, чи може стріляти блискавками. Він випробовує всі свої здібності з неабиякою радістю та захопленням.

Крім веселощів головного героя чекає боротьба з доктором Таддеусом Сіваном. Він грає негативного персонажа, котрий керує смертоносними силами зла. Через це Шазаму потрібно прикласти неабиякі сили для того, щоб в швидкий період часу освоїти свої навики.

Відомо, що 29 січня 2018 року розпочалися зйомки у країнах Канади. В Торонто та Онтаріо запланували завершити зйомки до середини травня 2018 року. Глядачі зможуть прослідковувати розвиток сюжетної лінії в Філадельфії, штат Пенсільванія. Деякі кадри були зняті в громадських місцях по всьому світу, в тому числі в університеті Торонто. Основні зйомки 11 травня 2018 року були офіційно закінчені.

Ця історія не залишить байдужим жодного, адже кожен в душі супергерой, котрий потребує трохи магії.

Comments

.,.,.,.