Найбільш очікуваний серіал 2019 року: 8 сезон “Гри престолів” може побити рекорд

Два роки очікувань і, нарешті, це здійсниться. Зима прийшла! А значить, скоро всі ми дізнаємося, чим же закінчиться історія про Битви семи Королівств. І нас, шанувальників, виявилося так багато, що “Гра престолів” може побити рекорд. Далі розкаже “Житомир Тренд

8 сезон “Ігри престолів” мільйони людей по всій планеті з нетерпінням чекають ось вже два роки. Особливо пристрасті розгорілися після того, як в Нью-Йорку відбулася прем’єра заключного сезону телесаги.

“Гра престолів” 8 сезон може побити рекорд по переглядам

8 років транслюється американський серіал про драконів, змови, любов, честь та підступність. Але скоро все це закінчиться. 14 квітня, рівно через тиждень, світ побачить 1 серію 8 сезону “Ігри престолів”.

Виявляється, цього моменту чекає величезна кількість людей по всій земній кулі. На сьогоднішній день відомо, що більше 1 мільярда глядачів з 170 країн будуть дивитися перший епізод. Більш того, передбачається, що ця кількість осіб оцінить всі фінальні серії епічної телесаги.

Рейтинг епізодів “Гри престолів”

За останніми даними, самою переглядаємою серією на сьогоднішній час є 7 серія 7 сезону, коли Король Ночі зруйнував Стіну за допомогою загиблого дракона Дейенеріс Таргаріен. Цей епізод оцінили 16,5 млн осіб в США. Фінал шостого сезону, коли Джона Сноу оголосили Королем Півночі, оцінили 8,9 млн чоловік. Але, майбутній сезон, який буде складатися з шести серій, як очікується, перевищить всі попередні успіхи телесаги.

За словами головного критика журналу Rolling Stone, успіх телесеріалу НВО пов’язаний з його унікальністю: “Подібного ніколи не було на телебаченні”. Хіба коли-небудь ми бачили драконів, що спалюють все на своєму шляху, і мерців, що йдуть за всіма живими, в одному проекті ?!

Щось неймовірне публіка отримала після перегляду нового тізера 8 сезону “Ігри престолів”. Справа в тому, що у цьому відео творці натякнули на загибель трьох головних персонажів. Чи станеться це в першому епізоді, або це просто теорія фанатів ?! В кадрі з’являється Вінтерфелл, який не пережив зустріч з Білими ходоками. Камера проходиться по деяких місцях родового замку Старков. За цей час в снігу можна побачити три характерні речі, які раніше належали трьом ключовим персонажам телесаги. Спочатку в кадрі з’являється знак правиці королеви, яку Дейенеріс Таргаріен вручила Тіріону Ланністеру. Далі в снігу фанати розгледіли золоту руку Джеймі Ланністера, і найбільшим ударом став меч з валерійскої стали з білим ведмедем на рукоятці, який отримав Джон Сноу від Лорда Командувача Мормонта.

Comments

.,.,.,.