Кінопрем’єра “Хеллбой”

З 12 квітня житомиряни зможуть піти на прем’єру фільму «Хеллбой». Режисером бойовика, фантастики, пригоди та фентезі став Ніл Маршалл. Сценарій склав Майк Міньола, Крістофер Голден та Ендрю Косбі. Детальніше про прем’єру дізнавався Житомир Тренд.

Це американський супергеройський фільм, знятий на основі коміксу Майка Міньоли. По сюжету головний герой Хеллбой відправляється в Англію, де повинен перемогти середньовічну відьму Криваву королеву Німуе, дружину Мерліна. Їх боротьба може призвести до неочікуваних результатів. Битва може спровокувати падіння світу. Хеллбой відчайдушно намагався уникнути такої участі, але від своєї долі не втечеш.

Сюжет стрічки гармонічно вибудовується навколо демонічної істоти, котра перейшла на сторону добра.

В головних ролях знялися: Девід Харбор, Ієн Макшейн, Томас Хейден Чьорч, Саша Лейн та Міла Йовович.

Девід Харбор щиро зрадів, коли йому запропонували зіграти в екранізації відомого коміксу, адже він сам є його прихильником. За його словами, цей фільм повинен вийти більш темним та похмурим, ніж фільми Торо.

10 вересня 2017 року зйомки фільму офіційно розпочалися на території Великобританії та Болгарії. Прем’єра, як було повідомлено, відбулася 11 квітня 2019 року. На початковому етапі планувалося зняття фантастичного бойовика в якості продовження «Хеллбой: Герой з пекла» та «Хеллбой 2: Золота армія». Після того, як проект покинув режисер та головний герой, командою було прийняте рішення перезапустити франшизу, задіяти в сюжетній лінії абсолютно нових персонажів.

Житомиряни зможуть познайомитися з прем’єрою фільму в Мультиплексі (сеанси о 13:50; 16:15; 17:45; 18:45; 19:55, 20:50; 23.15), чи кінотеатрі «Україна» (сеанси о 14:30, 19:00). Глядачі зможуть насолодитися фільмом також в кінотеатрі ім. Франка о 21:00.

Comments

.,.,.,.