«Прокляття Ла Йорони»

Глядачі зможуть побачити фільм жахів, трилер та детектив одному екземплярі – «Прокляття Ла Йорони». Детальніше розповість Житомир Тренд.

Режисером жаху став Майкл Чавес, сценарій написали Міккі Доутрі та Тобіас Іаконіс. Зіграли в фільмі головні ролі Лінда Карделліні, Патріція Веласкес, Мадлен МакГроу. Глядачі зможуть насолодитися акторською грою Джейні-Лінн Кінчен, Шона Патріка Томаса та Джона Маршалла Джонса.

Даний фільм жахів є своєрідною інтерпретацією знаменитої мексиканської легенди. Вона полягає в тому, що привид плакальниці жадає вбити чужих дітей.

Фільм починається з короткої передісторії, події розгортаються в 1673 році в Мексиці. В один момент життя щасливої сім’ї перетворюється на кошмар, адже матір вбиває по невідомій нікому причині своїх синів.

Далі глядачі зможуть прослідкувати за сюжетною лінією наших часів. Основні події відбуваються в 1973 році, в Лос-Анжелі. Соціальна робітниця Анна виховує самотужки після смерті чоловіка двох дітей. Вони потрапляють в страшне надлюдське царство. В свій час вони не звернули належної уваги на поведінку підозрілої жінки, котру слідство підозрювало в убивстві своїх дітей.

Щоб врятуватися від гніву Ла Йорони, потрібно звернутися до священника. В головних героїв є шанс на порятунок, якщо церковний служитель зможе зіштовхнути страх, істинну віру та запечатати темну силу назавжди.

Прокляття Ла Йорони страшне, привид не знає спокою від постійних страждань, в її душі немає місця для милосердя. Головним героям варто остерігатися прокляття, адже Ла Йорона піде на все можливе, щоб заманити їх в темряву.

Любителі жахів будуть в захваті від появи нового містичного персонажу. Житомиряни зможуть побачити стрічку в кінотеатрі «Україна» з 18-24 квітня о 21:10, в кінотеатрі «Мультиплекс» з 20-24 квітня в 16:40; 19:30; 21:30; 23:45.

Comments

.,.,.,.