Джордж Мартін розповів про фінал “Гри престолів” розкривши цікаву деталь

Автор “Пісні льоду і полум’я” повідав в інтерв’ю про те, що фінал серіалу “Гра престолів” викличе безліч суперечок. Письменник розсекретив цікаву деталь. Далі розкаже “Житомир Тренд”

У Мережі шанувальники серіалу “Гра престолів” регулярно діляться теоріями про те, як буде розвиватися сюжет телесаги. Постійні підказки дають і його творці. Так, американський письменник Джордж Мартін, автор книги “Пісня льоду і полум’я”, на основі якої знята епічна історія, пролив світло на фінал.

Яким буде фінал “Ігри престолів”?

Багато фанатів цієї саги не тільки оцінили серіал, але і прочитали всі п’ять фантастичних романів Джорджа Мартіна, на яких засновано шоу. Дуже часто шанувальники серіалу обговорюють сюжет книги і телесаги, порівнюючи, чим вони відрізняються і чим схожі.

Однак багато хто з них залишилися незадоволені, враховуючи, що восьмий, заключний сезон історії вже стартував, а дві останні книги “Пісні льоду і полум’я” поки ще не вийшли.

Ті, хто читав романи Мартіна, помітили, що останнім часом сюжетна лінія помітно розійшлася, і припустили, що фінал буде зовсім несподіваним.

Письменник підтвердив цю інформацію. В інтерв’ю 60 Mintues Джордж розповів, що фінал історії в книзі відрізняється від того, що створили Девід Бениофф і Д.Б. Вайсс.

“Я не думаю, що закінчення Дена і Дейва буде сильно відрізнятися від мого через всі розмови, що у нас були. Але вони можуть відігратися на деяких другорядних персонажів. Так що відмінності будуть”, – зазначив Мартін.

Американський фантаст зізнався, що фінал “Гри престолів” викличе бурхливі обговорення і дебати в Мережі. Не всі будуть задоволені:

“Я думаю, багато людей будуть говорити:” О, закінчення Дена і Дейва краще ніж те, що написав Джордж. Добре, що вони змінили його “. І буде багато людей, які скажуть:” Ні, Ден і Дейв помилилися, закінчення Джорджа краще “. І всі вони будуть битися в Інтернеті”.

Однак Джордж Мартін тільки радий цьому. За словами письменника, “найгірше для будь-якого твору мистецтва, кіно або книги, бути проігнорованим”.

Про те, що фінал серіалу викличе бурхливу реакцію в Мережі, говорили і самі шоураннер. Д.Б. Вайсс і Девід Бениофф впевнені, що шанувальники “зненавидять” їх за те, чим закінчиться проект.

Comments

.,.,.,.