В житомирському парку почали працювати атракціони. Скільки коштують квитки?

Кожного року парк відпочинку ім. Гагаріна є невід’ємною частиною дозвілля житомирян. Чудові алеї, атракціони, підвісний мост – все це, вже давно стало місцем проводження вільного часу для наших земляків. Так і цього року у житомирському парку розпочали свою роботу атракціони. Чи є якісь зміни у цінах та чи з’явилися нові каруселі розкаже “Житомир Тренд”

Всі атракціони в парку знайомі для мешканців міста. Серед них дитячі літаки та “ланцюжки”. Деякі з них пройшли оновлення, а деякі ще на етапі ремонту. Повинні з’явитися і нові.

Як повідомив заступник директора КП “Парк” Юрій Рогозинський, цього року почали працювати раніше, ніж у попередньому. Усі атракціони пофарбовані, пройшли належний ремонт та технічний огляд. Огляд здійснювався експертно-технічним  центром, як висновок – вони безпечні для експлуатації.

Незабаром буде завершено ремонт атракціони “Ланцюгова карусель”. На сьогодні вже замінили механізми та ланцюги, поміняли сидіння та пофарбували. Тепер йому необхідно буде пройти експертизу.

“Я думаю, що найближчим часом ми його відкриємо для міста. Тому що він дуже довгий час стояв непрацюючий”, – сказав Рогозинський.

Рогозинський розповідає, що погано, що немає нових атракціонів, але ще до кінця цього року в парку з’явиться один новий атракціон – “Лебеді”. Його збираються розмістити в оглядового колеса.

Про ціни на квитки говорить, що вони залишаться на такому ж рівні як і були, а саме дитячі коштують 12 гривень, дорослі – 20 гривень. Запевняє, що багато, хто з гостей міста, відвідавши наш парк, говорили, що у них у містах квитки коштують дорожче.

В тому році комунальне підприємство “Парк” продало багато квитків, вважають, що сезон був вдалим. І вже в цьому році запрошують всіх відвідувати паркову зону та кататися на атракціонах, які працюють щодня з 11 години. Парк не працює лише тоді, коли мають місце несприятливі погодні умови.

За матеріалами Житомир.info

Comments

.,.,.,.