Кінопрем’єра «Месники: Завершення»

Новий фільм від Марвел зібрав 2,189 млрд. доларів у світовому прокаті. Ця сума перевищила світові збори «Титаніка», котрий зібрав 2,187 млрд. доларів. Деталі дізнавався Житомир Тренд.

До цього часу ні один фільм не збирав таку кількість за 2 дні. Фільм Джеймса Кемерона «Аватар», для прикладу, зібрав 2 млрд. доларів за 47 днів прокату стрічки. Приголомшливо те, що найбільший фурор кінострічка викликала серед жителів Китаю. Вони встановили новий рекорд – 154,5 мільйона доларів за 2 дні склав касовий збір стрічки.

В Україні стрічка вийшла в прокат 25 квітня, кіномани зможуть насолодитися роботою ще декілька тижнів, до 29 травня 2019 року. Фільм триває 181 хвилину.

Кожна історія завершується, настав епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Марвел. Глядачі зможуть співпереживати героям, спостерігати за їх боротьбою. Незважаючи на величезні втрати в своїх рядах, постає питання, чи вийде у Месників подолати справжнє зло – Таноса?

Кінострічка «Месники: Завершення» є продовженням фільму «Месники: Війна нескінченності». Фантастичний бойовик став 22 фільмом Всесвіту Марвел. В 2014 році стало відомо про дату його виходу, режисерами 3 та 4 частини стали Ентоні та Джо Руссо.

Сценарій написали Крістофер Маркус та Стівен Макфілі. Співпрацюючи, вони створили мультсеріал «Агент Картер та написали сценарії до ще 11 фантастичних стрічок.

Ця кінострічка стала однією з найбільш очікуваних фільмів 2019 року. Тому варто приєднатися до протистояння супергероїв з наймогутнішим лиходієм – Таносом. Фінальна битва перевершить всі ваші очікування, Месники, Вартові та інші супергерої дадуть такого жару ворогам. Шанувальникам Марвел після перегляду фантастичного бойовика важко буде уявити, як можна перевершити стрічку.

В «Месниках: Завершення» головні герої знаходять в собі сили боротися тоді, коли це здається безнадійним. Адже так важливо боронити те та тих, хто дорогий, кого любиш.

Comments

.,.,.,.