“Шлях поколінь” – у Житомирі відбудеться прем’єрний показ

17 лютого о шостій годині вечора житомирян запрошують на прем’єрний показ художньо-документальної кінострічки “Шлях поколінь”. Захід відбудеться у спеціалізованому дитячому кінотеатрі імені Івана Франка. Автор ідеї фільму, продюсер та співсценарист повідомляє, що події у стрічці переплітаються від тих, які відбувалися за часів Другої Світової війни на Волині та тими, які зараз тривають на сході України. Далі на zhytomyr-trend.

Фільм захоплює глядача не лише сюжетом

Знімання кінокартини відбувалися у багатьох локаціях – на Волині, Прикарпатті, у Києві, на Донбасі безпосередньо на територіях, де тривають бойові дії. Більшість людей, яких може побачити глядач – це реальні люди. Житомирянам випаде нагода познайомитися з 93-річною зв’язковою української повстанської армії Ганною Абрамчук, яка має позивний “Зелена”. Жінка пройшла сталінські табори. Також глядач познайомиться зі Степаном Петрашем – 97-річним бійцем української повстанської армії.

У кінострічці “Шлях поколінь” грають й українські військовослужбовці, які зараз боронять Україну на Сході. Актори – справжні бійці російсько-української війни. Один з них – учасник бойових дій на Донбасі Олег Ляденко. Чоловік був командиром роти глибинної розвідки 74-го окремого розвідувального батальйону. У фільмі військовослужбовець зіграв командира підрозділу, до якого потрапляє головний герой.

Під час прем’єри кінострічки “Шлях поколінь” будуть присутні актор та продюсер Назар Борушко, актор Костянтин Афанас’єв та Заслужений артист України Олексій Паламаренко.

Під час прем’єри кінострічки “Шлях поколінь” будуть присутні актор та продюсер Назар Борушко, актор Костянтин Афанас’єв та Заслужений артист України Олексій Паламаренко.

Перегляд фільму безплатний, проте перед його початком усі охочі можуть долучитися до благодійного збору коштів на реабілітацію учасників Антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Comments

.,.,.,.