«Вільні люди», світова театральна прем’єра та драйвова музика в Житомирі

Як провести дозвілля житомирянам? Варіанти є, причому на вказані трохи нижче є ще можливість придбати квитки та встигнути долучитися до чогось більшого — до мистецтва, музики, такої різної, але надихаючої. Житомир Тренд поділиться останніми новинками, котрі зацікавлять та привернуть увагу кожного містянина.

Коротко про головні події

  1. 20 лютого до Житомира приїжджає гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ в рамках всеукраїнського туру у підтримку нового альбому «Вільні люди».
  2. 23 лютого в Житомирському обласному телецентрі виступатиме сучасний театр «Гаррі Поттер та Загублений ліс».
  3. А 25 лютого 2022 року до Житомира приїжджає відомий виконавець RADIO TAPOK. Виступ відбудеться в Житомирському обласному телецентрі о 19:00.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ «Вільні люди»

Це новий альбом гурту. Житомиряни зможуть самі прослухати нові пісні та улюблені хіти гурту 20 лютого, в неділю.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ виступить перед житомирянами в Драматичному Театрі ім. І. Кочерги о 17:30 та о 20:00. Платівка створена завдяки українцям, музиканти зустрілися з різними людьми, дізналися про їх, безумовно, унікальні історії. Про що ця музика? Глядачі зможуть прослухати композиції та впізнати в них себе, різних, але в той же час єдиних. Незламність та незалежність, характер нації, весь спектр життєвих почуттів — все це чекає на слухача.

Житомиряни стануть свідками нового етапу творчості гурту. На концерті кожний може дати волю почуттям. Купити квитки на концерт о 17:30 можна від 900 гривень, а о 20:00 — від 290 грн.

Сучасний театр — вибір для сімейного відпочинку

Мабуть кожний добре знайомий з історією особливого хлопчика-чарівника Гаррі Поттера. 23 лютого, в середу житомиряни 7+ зможуть відвідати світову прем’єру — виставу Дмитра Рачковського, котра буде до вподоби глядачам будь-якого віку.

Чи вистачить головним героям сил та наснаги, щоб впоратися з лордом Волан-де-Мортом? Відвідавши виставу, глядач дізнається відповідь. А ще кожний отримає яскраві емоції, адже споглядаючи за небезпечними, захоплюючими пригодами, важко, а точніше неможливо залишитися байдужим.

Квитки досі є в продажу, вартість від 100 до 150 гривень.

Драйв та рок-музика

Наступної п’ятниці RADIO TAPOK виступить з програмою «Гріх та безумство». Гурт з солістом та автором Олегом Абрамовим прославився завдяки створенню каверів на популярні рок-композиції.

Житомиряни мають змогу обрати три варіанти квитків.

  1. Meet & Greet о 16:00, вартість квитка 2000 грн. В цей час житомиряни мають змогу зустрітися з зіркою перед концертом без черг. Глядачів чекає ексклюзивна екскурсія за куліси, присутність на sound-check та спілкування з артистами. В вартість входить фото та пропуск в фан-зону.
  2. FAN+ початок на 18:00, вартість квитка в такому разі обійдеться в 1000 грн. В програму входить фан-тікет для автографа, а також фото з артистами. Власники таких квитків мають можливість ввійти без черги о 18:00 та пройти до фан-зони.
  3. Третій, найбільш доступний варіант — місце в партері житомиряни можуть придбати за 400 грн.

Кожний може обрати варіант до душі, але одне можна сказати точно — буде цікаво.

Comments

.,.,.,.