Отримуємо кращі врожаї з компанією “Агродопомога”

Багато житомирських фермерів буквально все своє життя присвячують вирощування врожаю. Вони знають все про кожен вид сільськогосподарських рослин, вкладають душу в посівну кампанію, переживають за погоду і, звичайно ж, дуже радіють під час збирання налитих колосків пшениць, соковитих качанів кукурудзи, круглих яскравих соняшників і багатьох інших культур. Для того, щоб допомогти фермерам в їх нелегкій праці, була створена компанія “Агродопомога” agrodopomoga.com.ua – один з ключових гравців ринку посівного матеріалу, добрив, супутніх товарів, а також послуг користування сільськогосподарською технікою.

Всі переваги для вас

Чим же може “Агродопомога” стати в нагоді житомирським фермерам? Перш за все, переваги співпраці з компанією “Агродопомога” включають:

  • найширший вибір всіляких товарів для сільгоспвиробників: посівний матеріал, добрива та мікродобрива, гумати, протруйники для насіння, засоби для захисту рослин і врожаю від шкідників, бур’янів і захворювань;
  • лояльна цінова політика на якісні товари;
  • наявність практично унікальних для українського ринку послуг: прокат сільськогосподарської техніки;
  • можливість за допомогою потужностей компанії здійснити на ваших полях: оранку землі, її обприскування, розпушування, культивацію, посів насіння, прибирання дозрілого врожаю;
  • відправка за допомогою популярного поштового оператора для вашої зручності;
  • робота відповідно до українського законодавства;
  • різні форми оплати на вибір клієнта.

Європейська якість

посев

Для того, щоб переконатися в якості послуг компанії “Агродопомога”, житомирським фермерам варто самим спробувати придбати у них посівний матеріал або, наприклад, засоби захисту рослин. Компетентні співробітники підкажуть, як зробити вибір правильно, на що слід звернути увагу, чого уникати в процесі робіт. Широкий асортимент товарів кожного найменування дозволяє підібрати оптимальний посівний матеріал і точно знати, що урожай неодмінно порадує аграріїв.

Може помилково здатися, що осінь – це час сільськогосподарського “затишшя”. Насправді це не так. Саме довгими осінніми днями житомирські фермери зайняті не тільки збором останнього врожаю, а й плануванням майбутнього. Залежно від багатьох змінних факторів, таких, як тип ґрунту, кліматичні умови, сусідні культури, наявність або відсутність шкідників, можна підібрати такі сучасні гібриди, які дадуть максимальний урожай саме в ваших умовах. І якщо у ваших планах є співпраця з компанією “Агродопомога”, то це означає, що сезон точно буде вдалим!
 

Comments

.,.,.,.