У Житомирі відкрили фотовиставку “Очима покинутих”

30 вересня, у Житомирі, в холі міської ради пройшло відкриття благодійної соціальної виставки фотографій, яка має назву “Очима покинутих”. 

Далі розкаже “Житомир Тренд”

На фотовиставці було представлено 12 фотографій, на яких зображені покинуті та безпритульні люди з тваринами, які теж не мають притулку.

За словами автора підбірки світлин Олександри Шмідт, ці люди залишилися одні за різними обставинами. Це старість, хвороби, вони отримали інвалідність або їх просто вигнали з родин. Вона говорить, що розмовляє з цими людьми щодня та спостерігає за ними, а також не може зрозуміти, чим вони відрізняються від всіх інших людей. Цим проектом вона намагається передати свої відчуття стосовно цієї проблеми.

На думку керівника громадської організації “Милосердя” Владислава Паламарчука, коли створювали дану фотовиставку, ставили собі за мету привернути увагу мешканців міста до проблеми безпритульності людей. Він переконаний, що в серці кожної людини, яка страждає від втрати домівки, є місце для тепла та ніжності.  Організація Паламарчука виступила організатором даної виставки світлин, яка буде тривати до 4 жовтня. 

Коли настає холодна погода, люди без притулку потребують багатьох речей, це і продукти та теплий одяг, а також багато всього іншого. Їм потрібна наша допомога, тому якщо ви хочете зробити добру справу, ви можете звернутися до “Комплексного закладу соцзахисту для осіб, що потрапили в складні життєві обставини”, що розташований у Житомирі , провулок 1-й Іподромний, 15-а.

Нагадаємо, що 25 вересня, у Житомирі розпочався новий театральний сезон. У житомирському музично-драматичному театрі показали виставу “За двома зайцями”, яку демонструють вже 20 років, це був своєрідний ювілейний показ. Також театрали поділилися своїми планами на майбутній сезон.

Comments

.,.,.,.