Том Круз планує зняти фільм в Україні

Голлівудська зірка, актор Том Круз збирається знімати художній фільм на території України. Він побував у Одесі та вирушив в інші українські міста.

Далі розкаже “Житомир Тренд”

Всесвітньо відомий актор Том Круз, після відвідування Одеси, поїхав до Львова, для того, щоб визначитись з локаціями для зйомок свого нового фільму. 

Візит носив конфіденційний характер, під час його зірка оглянула декілька місць в Одеському порту, це повідомила прес-служба порту. 

Також команда продюсерів побувала в пасажирському терміналі порту, подивилися локації, де відкривається вид на вантажний причал, а також оглянули 22-поверховий готель “Одеса”, зацікавила їх і портова естакада та Потьомкінські сходи.

Як повідомив, перший заступник начальника адміністрації порту Олександр Зубик, продюсерську команду зацікавили кінетичний фасад та великий хол морвокзалу, а також будівля торгівельного центру “Гранд-Європа”.

Про майбутній кінофільм відомо тільки те, що жанр його буде “шпигунський екшн”, але це теж припущення. Велика вірогідність того, що мова йде про наступну частину серії фільмів “Місія нездійснена”. Але поки що, це все є таємницею. 

Американець Том Круз став основною темою усіляких мемів та жартів у соціальних мережах. Українські користувачі влаштували цілі змагання на тему його прибуття до України та змагалися у дотепності та креативі на цю тематику. 

Нагадаємо, що 30 вересня на першому поверсі Житомирської міської ради відкрили благодійну фотовиставку “Очима покинутих”. На експозиції були розміщені 12 фотографій, на яких зображені люди, які не мають притулку. Автор фотовиставки – Олександра Шмідт, вона розповіла, що на даний крок її надихнули безпритульні люди, який вона щодня бачить на вулицях Житомира. Виставка проходить за підтримки міської влади та громадської організації “Милосердя”

Comments

.,.,.,.