У житомирському Музеї космонавтики знімали частину фільму про Сергія Корольова

У Житомирі знімали художньо-документальний фільм “Незламний. Шлях до мрії”, який був присвячений конструктору Сергію Корольову. Зйомки проходили у Музеї космонавтики. Далі розкаже “Житомир Тренд” 

Робота над стрічкою почалася ще півроку тому. За словами режисера кінофільму Петра Авраменка, йде дозйомка частини стрічки. У зйомках брали участь експерти, це акторський склад, який прожив певну частину життя Сергія Павловича. Вони виконують ролі експертів, розповідають про факти з життя видатного конструктора.

Асистентка режисера Олена Заведія зазначила, що  до участі у фільмі було залучено сімдесят акторів. Всі вони з Житомира. Знімальна група завіряє, що вже незабаром буде завершений монтаж кінострічки, яка є частиною великого проекту під назвою “Видатні постаті Житомира”. В рамках цього проекту вже виходили художньо-документальні фільми про Олега Ольжича та барона де Шодуара.

12 січня 1907 року в Житомирі народився Сергій Корольов. Він сконструював перші ракетоносії, штучні супутники Землі, пілотовані космічні кораблі, а також є основоположником практичної космонавтики. Видатний житомирянин був керівником першого запуску у світі штучного супутника Землі та першого польоту людини в космічний простір. 

Нагадаємо, що для Житомирщини був розроблений новий туристичний логотип, а також виготовили сувеніри. Як повідомив директор Житомирського обласного туристичного інформаційного центру Василь Кравчук, зробили тільки першу пробну партію сувенірної продукції з новим туристичним логотипом. Він зображений на чашках, футболках та значках. Також хочуть випустити тематичні браслети. Логотип розробляли після опитування мешканців Житомирської області. У більшості з опитаних, Житомирщина асоціюється зі щастям. Тому на новому лого написали “Житомирщина. Щастя тут!”.

Comments

.,.,.,.