Селище біля Житомира може стати прибутковим туристичним місцем, – Дмитро Комаров

Наприкінці січня вийшов новий сезон відомої програми “Світ навиворіт”. Її ведучий та відомий український мандрівник Дмитро Комаров протягом десятка років розповідає про різні екзотичні країни. Цього випуску проект поїхав до Китаю.

Далі розкаже “Житомир Тренд”

Комаров розповідає, що Китай є країною контрастів, але нам є чому повчитися у китайців у багатьох напрямках життя, серед них, зрозуміло, і туристичний. У Китаї сильно розвинений внутрішній туризм, а Україна, у свою чергу, могла б взяти у них приклад. За словами Комарова, йому дуже сподобалося, як класно китайці підійшли до питання розвитку внутрішнього туризму. Він розповідає, що йому прийшлося рекордну кількість раз стояти в чергах до турнікетів у Китаї, щоб придбати квиток, а вже потім знімати сюжет програми. В інших країнах вони просто заходили і все. 

Україна має безліч цікавих локацій, які можуть зацікавити туристів та одночасно приносити прибутки. Однією з таких локацій Комаров вважає селище Дениші неподалік Житомира. 

В одному з своїх інтерв’ю він зазначив, що він переконаний, що Рахів як центр Європи, водоспад Шипіт, Драгобрат, Дениші – це ті місця, куди можна з’їздити та зрозуміти, що там просто немає інфраструктури, а їх можна було б зробити навіть надприбутковими. Йому стає прикро, що ми не робимо так як китайці. В Китаї будь-яку дрібничку, що має історичну цінність, огороджують парканом, встановлюють касу, а потім запрошують у першу чергу місцевих подивитись на це унікальне місце. 

Також популярний телеведучий відмітив, що Україна має колосальний туристичний потенціал. Якщо вкласти енергію, душу та фінанси, наша країна може стати у перспективі однією з найбільших туристичних країн Європи. Він впевнений, що це можна зробити. Звісно, що потрібна підтримка держави, відповідна програма туристичного розвитку. Потрібен комплексний підхід та справжні фанати та патріоти своєї справи. Не обійдеться і без жорсткого контролю, щоб гроші не були витрачені не зрозуміло куди. 

Comments

.,.,.,.