У Житомирському театрі хочуть грати вистави на вулиці

Через карантинні обмеження актори світових театрів втратили глядачів. Не став виключенням і Житомирський облмуздрамтеатр. 

Далі розкаже “Житомир Тренд” з посиланням на  Суспільне

Житомирські театрали будуть шукати нові форми спілкування з глядачем. Серед них і вистава просто неба. За словами головної режисерки театру Наталії Тімошкіної, у них є такі вистави і їх можна грати. Їй здається, що це зацікавить глядачів, тому що вони зможуть відчути атмосферу вистави, де можна почути спів птахів і колихання дерев. Наразі, у театрі розглядають територію біля нього, а також таким місцем може стати парк. Також шукають італійські закриті дворики, де люди б могли сидіти під відкритим небом. 

Актори житомирського театру вже вийшли на роботу після того, як були на карантині та вже продовжують працювати над виставою, що має назву “Дарагой таварищ Бог”, де події розгортаються після того, як закінчилась  Друга світова війна.

Зазначимо, що наразі не відома інформація, стосовно того, коли театри зможуть проводити вистави для глядачів у приміщеннях. 

Нагадаємо, що нещодавно Житомир долучився до всеукраїнської акції “Стоп культурний карантин”. Мета заходу була в тому, щоб привернути увагу до галузі культури і до тих проблем, з якими культура зіткнулась під час карантину.

Comments

.,.,.,.