Житомирський драматичний театр завершив театральний сезон при порожньому залі

Житомирським академічним українським музично-драматичним театром імені Кочерги був завершений 76-ий театральний сезон. У театрі показали прем’єрну виставу “Дарагой тавариш Б-г”. Таку інформацію оприлюднили на офіційній сторінці театру у соціальній мережі Фейсбук. Далі розкаже “Житомир Тренд”

Через карантин прем’єра пройшла у закритому режимі. Виставу дивилися представники обласної влади, художня рада театру та колектив. Виставу було поставлено за твором “Лист Богу”, який написав Анатолій Крим. 

Прем’єру “Дарагой тавариш Б-г” планували на 27 березня на Міжнародний день театру, але через карантинні обмеження вона не відбулася. У театрі обіцяють показати її для глядачів відразу як тільки театр почне нормально працювати. 

За словами режисера-поставновника вистави та головного режисера театру Наталії Тимошкіної, всі герої п’єси наче отримали від долі призначення страждати від самотності, що символізує вроджений “порок” людей. Почуття любові, ненависті, зради, свободи, страждання протягом вистави змінюють наш погляд на життя та дають розуміння того, що ми прийшли у світ для того, щоб робити добро. 

Нагадаємо, що у Житомирському театрі хотіли грати вистави на вулиці. Через карантинні обмеження багато театрів, у тому числі і житомирський втратили свою публіку. Тому у обласному театрі шукають нових форм спілкування з глядачами. Розглядають варіант показувати вистави просто неба, бо такі вистави і така можливість у житомирського театра є. Місцем для проведення планують обрати територію біля театру або міський парк. Акторський колектив театру вже почав працювати після карантину. Вони готують до прем’єри виставу “Дарагой тавариш Б-г”, яка розповідає про події після Другої Світової війни.

Comments

.,.,.,.