Співачка SOE стала ведучою музичної премії «Шлягер року»

Нещодавно на сцені Жовтневого палацу пройшла музична премія «Шлягер року», яка з 1995 року нагороджує хіти кращих українських артистів.

Ведучою премії стала співачка SOE, яка у рамках шоу представила також кілька своїх пісень.

Один із треків української артистки під назвою «Ретроградный меркурий» став на YouTube справжнім відкриттям: кліп за короткий проміжок часу набрав понад 1,6 млн переглядів.

 

Проект SOE зовсім новий, йому менше року. Однак за цей період артистка встигла видати 6 треків, 2 кліпи, презентувати свої пісні на сцені національного конкурсу краси “Miss Plus Size”, а ще потрапити в ТОП Shazam з піснею “Шестое чувство”, ну і звичайно ж побувати в ролі ведучої найстарішої  української премії «Шлягер року».

Звичайно, співачка веде свою діяльність у столиці, але мало хто знає, що за таємничим ім’ям SOE – ховається корінна житомирянка.

1

 

Справжнє ім’я артистки SOE – Ольга. Вона народилася у Житомирі, навчалася у школі №24 (зараз Житомирський екологічний ліцей №24), відвідувала музичну школу №3, а пізніше вступила до «політеху» (Державний університет «Житомирська політехніка»).  

Дружила з багатьма житомирськими музикантами, відвідувала літературний гурток відомого поета Валентина Грабовського, а контакти своєї першої музичної студії для запису пісень Ольга отримала від Володимира Шинкарука. 

У школі SOE перемогла безліч літературних конкурсів, і завдяки цьому таланту у 2011 році співачка підкорила членів журі своїм романом на конкурсах «Коронація слова» та «Смолоскип».

1

 

Саме грошовий приз за перемогу у конкурсі «Коронація слова» допоміг артистці записати свої перші пісні у дорогих музичних студіях Києва.

Пізніше SOE засвітилася на таких проектах та сценах як Слов’янський базар, Дитяче Євробачення, «Карооке на майдані».

Далі Ольга продовжила свій творчий шлях, ставши учасницею Національного відбору Євробачення, а у 2017 році SOE отримала нагороду «Музична платформа» за найкращу пісню.

Співачка веде активну соціальну діяльність – так 2018 року вона дала сольний концерт на Поштовій площі, виступаючи за підписання «Декларації за права тварин».

Інстаграм артистки ( https://www.instagram.com/soe.in.ua/ ) налічує понад 180 000 підписників, проте така популярність у соціальних мережах не переросла у зіркову хворобу – артистка часто відвідує Житомир, розповідаючи про свій творчий шлях та презентуючи свої кліпи на місцевих регіональних каналах та радіостанціях. 

Comments

.,.,.,.